Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Bujanie na boki zadem

Nieprzeczytany postprzez pablo1990 » 6 wrz 2014, o 15:03

Witam
Mam nurtujące mnie pytanie, Mój owczarek, pies ok 5 miesięcy, podczas biegu wykonuje ruchy wyglądające zdecydowanie dziwnie,( jego zad telepie się na boki) po prostu tego nie kontroluje tego, Pies nie odczuwa żadnych dolegliwości z tym związanych, normalnie wchodzi po schodach,skacze, bawi się itp
Miał tak od małego ale myślałem ze to z wiekiem zniknie. Czy jest to jakaś wada wrodzona ? Weterynarz powiedział ze należy jeszcze poczekać z Rtg i ze moze to byś spowodowane gwałtownym wzrostem psa
Proszę o pomoc
Paweł
pablo1990
Losowy avatar
Nowy forumowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Paweł

Re: Bujanie na boki zadem

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 6 wrz 2014, o 17:41

Cześć. Nie możemy Ci pomóc online.
Czasem szczeniory są takimi śmiesznymi "człapakami" ;) i to wcale nie wróży źle na przyszłość, ale lepiej kontrolować wzrost psa pod okiem fachowca, żeby czegoś nie przeoczyć i w porę interweniować . Weterynarz powinien ocenić, czy pies jest dobrze karmiony i ew. wspomagany suplementami. Pamiętaj, iż nadmiar witamin może bardzo psu zaszkodzić. Z RTG poczekaj, ale możesz zbadać stosunek wapnia do fosforu. Z resztą o tym wszystkim powinien powiedzieć Ci wet.

Załóż maluchowi galerię i napisz coś więcej o nim :)

Pozdrawiamy
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje