Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Buster wątek rozwojowy

Nieprzeczytany postprzez Letty » 21 sty 2013, o 13:37

Super fotki, widać, że Buster taki crazy był na tym spacerze, że się za daleko potem zagalopował :-P
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 21 sty 2013, o 16:41

dobrze, że tylko tak się skończyło...
Buster świetnie wychodzi na zdjęciach, taka kochana mordka :-D
Obrazek
haszysz
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez deoc » 21 sty 2013, o 17:24

Szpak napisał(a):Dobrze, że nic Wam się nie stało!

Ale ... z Twojego opisu wynika, że idąc po Bustera wpadłeś w "lodową dziurę" - tylko że ze zdjęć wynika, że Basterowa i Twoja dziura to jedna i ta sama.

nie nie... moja na zdjeciu to ta "przy brzegu" a to i tak z metr od brzegu bylo... a buster byl w tej dalszej...
deoc
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez deoc » 26 sty 2013, o 15:10

Troche Was zamęcze zdjęciami, ale z dzisiejszego spacerku pochwale sie kilkoma kadrami ;)
Na początek sąsiad Bustera... Ferdynand ;) znaczy Frodo :P też Owczarek... tyle, ze polski :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
deoc
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 26 sty 2013, o 16:39

Słodki maluch. :) Tylko trzeba bardzo uważać przy rzekach/jeziorach/bagnach, nie puszczać tam psa luzem jak nie ma utrwalonej komendy "do mnie"... po co ryzykować...

A PONy są fajne, ostatnio tak jakby stały się bardziej popularne? Chociaż i tak trudno spotkać ludzi z PONami na spacerach. ;)
Nakasha
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 26 sty 2013, o 16:50

Śliczny chłopczyk z Bustera :) Wspaniałe zdjęcia :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 26 sty 2013, o 18:24

śliczny maluch :)
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez Letty » 26 sty 2013, o 19:45

Śliczny jest, pomijając fakt, że świetne zdjęcia! :-D :-D I jak z pańciem się dogaduje :-D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 26 sty 2013, o 19:58

Fantastyczne ujęcia, super kontakt macie :-) Buster rośnie w oczach, śliczny jest. Pozdrawiamy :papa:
beata1965
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 26 sty 2013, o 20:05

Piękny pies i super zdjęcia!
PONy też lubię - mieszańce PONa towarzyszyły mi większość życia... I jeden też mi wpadł kiedyś do wody zimą, na szczęście bliżej brzegu, ale również zmoczyłam nogi wyciągając go :/ Dobrze, że udało Ci się uratować psiaka!
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje