Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Całkiem nie o psach, ale ważne!

Nieprzeczytany postprzez niya » 19 lut 2012, o 10:05

Kto jeszcze się cieszy, że wiosna idzie? :yahoo:

U mnie dziś słoneczko grzeje, jest 4 stopnie, śnieg znika w cudownym szybkim tempie, a ubłoconego jak świnia psa traktuję jako dowód na rychłe nadejście wiosny :ok:
Ostatnio edytowano 19 lut 2012, o 10:12 przez niya, łącznie edytowano 1 raz
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Całkiem nie o psach, ale ważne!

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 19 lut 2012, o 10:10

Ha ha ! Świetnie ujęte :D My z Zuluniem też się cieszymy, że śnieg znika i 4 stopnie (czy nawet 5 na +) pozwalają odejść białemu szaleństwu. Fakt sierść psa jest co chwilę mokra, w piachu i skołtuniona, ale dajemy radę ;-). Jeszcze tylko jakieś 3-4 tyg i mam nadzieję, że pogoda i aura znacznie się poprawią, wczoraj nawet udało nam się usłyszeć coś a'la skowronek ...
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 19 lut 2012, o 10:25

bardzo się cieszymy! :lool: Jak tylko będzie cieplo biorę psa nad wode :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 lut 2012, o 10:29

U nas prawdziwa śnieżna zima była tylko kilka dni i mamy ogroooooomny niedosyt. Uwielbiam zimę i to, że znika mnie akurat smuci :nea:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 19 lut 2012, o 10:47

Jeszcze się dobrze wiosna i lato nie skończy a ja już za nimi tęsknię, także dni do wiosny odliczamy. Te długie, ciepłe wiosenne/letnie wieczory i długie spacery z psiakiem...to jest to. Już bliżej jak dalej :ok:
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 19 lut 2012, o 10:58

Jako typowy zmarzluch bardzo cieszę się z powrotu dodatnich temperatur. Śnieg sam w sobie mi nie przeszkadza, tylko nie lubię mrozu.

Wątek przeniosę do hyde-parku. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 19 lut 2012, o 12:21

ja też uwielbiam zimę i jestem zawiedziona tegoroczną :(
Zamiast śniegu, który leży kilkanaście dni,miałam śnieg co leżał góra 3! dni :( fakt przymroziło, ale też kilka dni tylko.. ani porządnych zimowych zdjęć nie mamy, na śniegu nawet nie powariowałam z psami.... a zimowe buty specjalne przeznaczone dla psów wyciągam dopiero w piątek, bo było tyle wody, że każde inne wymiękały.
Zima co była rok temu mi się baaardzo podobała :-)

A te buty to jakieś robocze, które noszą budowlańcy. Cieplutkie są, i nieprzemakalne. Bo są wiązane, ale język jest złączony z całym butem i dlatego nie przemaka :yahoo: :yahoo: :yahoo: Taa zimowe a wyciągam jak ta niby zima się skończyła :-(( :-(( :-((
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 lut 2012, o 14:04

ja podobnie jak nasza myszo-skoczka... tęsknię za ciepełkiem już w sierpniu... bo po sierpniu jest wrzesień, a po wrześniu już chłodny październik :-(
Rok temu bodajże wkurzałam się że nadszedł marzec i zaczęło robić się cieplej... bo wiedziałam że za 6 miesięcy znowu czeka mnie adaptacja do zimnych warunków :( najgorsze są początki... :-(( a przy końcu zimy tak jak teraz łapią mnie choroby... co roku to samo... organizm po zimie nie ma nic witamin :nea:
wypad zima!!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 19 lut 2012, o 16:01

Polecam miodek i tosty z masełkiem i czosnkiem :-) Żadne przeziębienie im nie podoła :-)
Z jednej strony lubię zimę bo uwielbiam śnieg, sanki, lepienie bałwana i piesze wyprawy przez śnieg i zaspy ALE z drugiej strony lato, ciepełko, jezioro, słońce i długie dni też są cudne :-) Tako więc przyjmijmy filozoficznie, ze dobrze jest gdy zima jest zimą a lato latem :-D
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 lut 2012, o 17:48

to są efekty jedzenia byle czego w pracy... :mur: :głupol: :głupol: :głupol: :głupol:
Miodek właśnie wcinam, jeszcze przed chorobą wzięłam na spróbowanie taki z żurawiną 5%, od najprawdziwszego pszczelarza, mmmnniammm!
I obowiązkowo do kanapek sosik czosnkowy made in Aga Nazgulowa ;-)
ehhh sama się prosiłam o choróbsko... jak jeździłam nałogowo na rowerze to rzadko chorowałam.
Trzeba się jakoś ratować, bo psisko nie wie co to choroba... a tyle przed nami do zrobienia przed "marcowym" :przerażenie:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje