Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 06 sie 2016, 11:38

Właśnie wróciłam od weta z wynikami badań i czy jest na sali ktoś kto pomógłby mi w interpretacji tego? Bo wey powiedziała ze jest podejrzenie niewydolności trzustki i będzie trzeba znowu pobrać krew i wysłać do Niemiec aby sie upewnić. Ale szukając objawów niewydolnosci, jedynym jaki sie sprawdza to to, że młoda jest chuda. Nie wiem co mam myśleć już.
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 06 sie 2016, 13:22

Test kliszowy wet przecie może zrobić :)Kosztuje to grosze a będzie widać czy coś nie tak :)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 06 sie 2016, 15:13

To nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak czy wet chce mnie naciągnąć na kase. Za morfologię i badanie kału, w kierunku trypsyny (chyba) zapłaciłam 100 zł. Powiedziała mi że coś jest nie tak z wynikiem i podejrzewa niewydolność trzustki i jedynym badaniem które to potwierdzi jest badanie wykonywane w Niemczech, więc trzeba pobrać krew i wysłać do nich, za co zaplace co najmniej 150 zł

-- 6 sie 2016, o 15:28 --

Poczytałam o tym teście kliszowym i chyba to miala Leti robione, bo o czymś takim mówiła pani wet. Tylko skoro tam jej wyszło źle to po co dalej pobierać krewi wysyłać ja do Niemiec?
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 06 sie 2016, 16:06

Przy teście kliszowym wiadomo tylko czy jest dobrze czy źle trzeba wiedzieć potem jak bardzo jest źle :Pdlatego sa potrzebne kolejne badania ;)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 06 sie 2016, 16:17

Kurde, a możliwe jest że to będzie trzustka jeśli młoda nie ma żadnych objawów?
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 08 sie 2016, 10:33

Paulina nie martw się na zapas, będą wyniki, będzie diagnoza.
Nie każdy chudy pies jest chory, analogicznie, nie każdy chory pies wygląda źle.
Daj znać, jak będą wyniki i co powiedział wet.
Ceny za badania nie są takie straszne,bo ja za badania płaciłam podobnie.
Dbaj o nią, na wszelki wypadek dietka i czekamy na info.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 08 sie 2016, 11:55

Jutro chyba pojadę do weterynarza do większego miasta i zobaczę o ten powie, bo dla mnie to jest dziwne, że pies który nie ma objawów niewydolnosci trzustki ma robione badania w tym kierunku..
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 08 sie 2016, 16:41

To było to badanie kliszowe czy nie? :scratchBo skoro było robione i wyszło coś nie teges to chyba logiczne że są konieczne dalsze badania? :-P
Chyba że wet sam nie wie co robi i próbuje naciągnąć :Pto wtedy jasne jedź do innego ;)Ciężko znaleźć fajnego weta z sercem który nie patrzy by zarobić jak najwięcej hajsu :)
Jak nasza wetka sie przeprowadziła szukałam innego na miejscu, niestety chyba mam za wysokie wymagania bo nikt nie spełnił moich oczekiwań :D
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 08 sie 2016, 17:01

Nie wiem, nie powiedziała mi co to było za badanie. Wnioskuję tylko po tym co mi mówiła, że mogło być to badanie kliszowe, chociaż pewności nie mam.
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 08 sie 2016, 17:51

To chyba serio lepiej się skonsultować z innym :nea:Porządny wet raczej mówi od A do Z co robi, jakie badanie przeprowadza :nea:Ja zawsze dostaje karteczkę co było robione, jakie są zalecenia :-)dodatkowo jest to wpisane w książeczkę :-)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje