Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 08 sie 2016, 18:01

No właśnie, a ja wiem tyle do wywnioskowalam, miała pobieraną krew i dostałam kartkę to chyba Morfologia, no i kazała mi przynieść kal do badania to chyba był ten test kliszowy, nie wiem dokładnie co tam wyszło bo wytłumaczyłami tylko jak pracuje trzustka i kazała przyjść na kolejne pobranie krwi żeby wysłać ją do Niemiec żeby na 100℅ stwierdzić czy to niewydolność, ale nie wiem jak to ma wyglądać itp. W książce tez nic nie ma wpisane, ona wszystko u siebie w komputerze pisze.
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Cerro » 08 sie 2016, 19:42

Tylko jedź do dobrego weta, nie tylko weta w większym mieście. Mam wrażenie, że w dużych miastach jest odpowiednio większy procent konowałów, więc też trzeba uważać. ;)(Doświadczenie, jednakże, mam z gryzoniami, z psami jest jednak trochę łatwiej o dobrego weta.)
Powodzenia, trzymam kciuki.
Cerro
Avatar użytkownika
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: in progress
Imię: Magda
Wiek: 23
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 kwi 2016, 14:06

Re: Carnilove

Nieprzeczytany postprzez Paulina16 » 08 sie 2016, 20:51

Jade do laboratorium Covet w Słupsku, zostało mi ono polecone z mojej szkoly K2.
Paulina16
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Leti
Imię: Paulina
Wiek: 20
Lokalizacja: Miastko
Pochwały: 2
Dołączył(a): 09 lip 2015, 09:35

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje