Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Chcę psa obrońcę ......

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 30 lip 2012, o 15:07

Ja u mojej Arii zauważyłam dziwne zachowania gdy zmieniliśmy miejsce zamieszkania. zastanawia mnie to dlaczego tak jest. gdy mieszkaliśmy w poprzednim domu ( w tym domu się wychowała do 4 miesiąca ) nic jej nie przeszkadzało, na nic nie szczekała, ale odkąd mieszkamy w nowym domu na wszystko ale to dosłownie na wszystko szczeka, jak otworze okno to chce wyjść ze skory tak ujada, jak wezmę ketchup do reki szczeka, w nocy szczeka na wszystko co się rusza w ogrodzie ( zasłony nie pomagają ) listki na wietrze, ptaszek, non stop ujada w nocy, bez przerwy i to wszytko zaczęło się od momentu przeprowadzki. ale co mnie dziwi najbardziej ze nigdy nie była agresywna, może agresywna to za mocno powiedziane ale ostatnio zauważyłam idąc z nią na spacer ze z niektórymi psami się bawi, goni po plaży i wszystko jest dobrze, ale czasami są psy które jak widzi stanie przede mną zjeży się od ogona po uszy i w bezruchu powarkuje i czeka kiedy zaatakować. z ludźmi jest tak samo, większość może wejść do domu i Aria zaliże na śmierć a jak tylko przyjdzie właściciel domu Aria nawet nie myśli żeby pozwolić mu dojść do dzwonka. śmiejemy się wtedy, ze ona wie, ze on po pieniądze przychodzi;]
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Trendiction i 1 gość

Opcje