Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Chodzenie po schodach

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 18 kwi 2012, o 09:38

Ja, za wyjątkiem żądaniowego skakania przez przeszkody, nie ograniczam ruchu szczeniakom nigdy.
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 2 maja 2012, o 15:08

U nas psiurek ma 6 schodów do pokonania, więc nie szalejemy. Wchodzi i schodzi sam, tyle, że nie za często. Na piętro w domu nie wchodzi jeszcze w ogóle (choć bardzo chce), bo schody strome i ich dużo. :-)
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 2 maja 2012, o 19:26

no to ja się wygłupiłam,bo Bruna z drugiego piętra znosiłam do 6 miesiecy,jego nogi już plątały się z moimi a ja twardo psa pod pachy i na dół ,sasiedzi chociaż mieli ubaw mijajac nas na schodach :lool:
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 4 cze 2012, o 16:47

My znosimy Wiruska i będziemy znosić dopóki będziemy dawali radę, a mieszkamy na wysokim 3-cim piętrze, więc mam nadzieję na zgubienie paru kilogramów ;)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 cze 2012, o 18:03

Myśmy tez znosili dopóki dawalismy radę, mała nie chciała być noszona i to utrudniało zadanie. W końcu poddaliśmy się.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 4 cze 2012, o 19:30

U nas na szczęście nie ma problemów z noszeniem, tzn. z chęcią do bycia noszonym. W domu co prawda czasem się buntuje i protestuje, ale nie dotyczy to na szczęście momentu schodzenia po schodach i przechodzenia przez ulicę.
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rex » 4 cze 2012, o 20:46

Myśmy Rexa nosili gdzieś do 3 miesiąca przynajmniej ja mimo,że mieszkamy na parterze ale potem niestety mi było ciężko ponieważ mam problemy z kręgosłupem nie nosiłam go bo już sił nie miałąm niestety. :-)
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez martam111 » 8 cze 2012, o 18:14

My naszą Zarę nosimy z 2 piętra. Ma 3 miesiące i waży prawie 12kg. Natomiast juz przy wyjściu z klatki mamy dwa schody, to pozwalamy jej samej zejść. Jeszcze robi to bardzo nieporadnie, ale polwoli nabierze gracji :-)
martam111
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kiciaara » 9 cze 2012, o 18:44

O matko, trochę poczytałam i się już przeraziłam ;) Moja sunia ma dopiero 2 miesiące, nie kwapi się do wchodzenia/schodzenia po schodach i mam ją tak nosić do 4 miesiąca? Jeszcze przez jakiś miesiąc będę mieszkać w bloku na 3 piętrze..

Będzie darmowa "siłownia" dla mnie ;]
kiciaara
Losowy avatar
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mery
Imię: Julia

Nieprzeczytany postprzez martam111 » 6 lip 2012, o 11:07

Tak jak pisałam wczesniej bedę nosić moją sunię póki będę miała siłę. I tak właśnie od kilku dni już chodzi sama po schodach. Skończyła 4 miesiace, jest już za duża dla mnie. Waży ok 15,5kg- także waga jest jeszcze do przyjęcia, tzn. podnoszę ją spokojnie. Natomiast jej gabaryty ...hehe no cóż...jest wielka i nie daję rady znieść jej sama. Zresztą już chyba jej się nie podoba noszenie po schodach i woli sama. Mój mąż znosi ją dzielnie (ale on jest większy i silniejszy) a ze mną schodzi powolutku i wchodzi o własnych siłach.
Ostatnio edytowano 6 lip 2012, o 11:53 przez martam111, łącznie edytowano 1 raz
martam111
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ahrefs, Trendiction i 0 gości

Opcje