Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Choroba mojego psa - choroby skórne.

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 6 sty 2012, o 20:46

Spajder ma gronkowca i grzybicę na początku leczenie wyglądało w ten sposób że dostaliśmy lek przeciw świądowy i lekarka zebrała zeskrobinę z miejsc które wygryzał i ich okolic potem srebro w areozolu na ranę identycznie jak u Zuzy po ok tygodniu dostaliśmy wynik zaczęło się leczenie na początek zastrzyki dość bolesne z opisu Zuzy wnioskuję że takie same my braliśmy je co drugi dzień do tego antybiotyk codziennie przez tydzień po tem już w domku przez 10 dni antybiotykiem CIPRONEX i 14 dni lekiem przeciwgrzybiczym KETOKONAZOL do tego trzeba brać osłonowe do tego raz na 3-4 dni dostaliśmy preparat do spryskiwania skóry,który mamy rozrabiać z wodą w odpowiednich proporcjach lek do spryskiwania nazywa się IMAVEROL 1ml imaverolu na 50 ml wody trwałość roztworu 2 tygodnie na razie przeszło skóra wygląda zdecydowanie lepiej ale nie mozemy pozbyć się łupieżu:(który nam pozostał
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 6 sty 2012, o 22:48

jeśli mogę coś doradzić to istnieje lek na większość grzybów nazywa się GRICIN jest to lek produkcji Rosyjskiej. Nie jest on w obecnej chwili lekiem który doradzają weterynarze z uwagi na to że nie jest on już populary w kręgu zwierząt nie mniej jedna radzę podać tą nazwę weterynarzowi wiem również że lek ten jest nagminnie stosowany w Niemczech. Naprawdę polecam sprawdziłem na swoim psie poskutkowało
Maksio1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xilver » 12 sty 2012, o 14:14

marbocyl p 80 mg tak nazywają się te tabletki na 100%
xilver
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje