Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Chrapanie

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 29 sty 2013, o 19:34

Dzisiaj północy słuchałam chrapania zuli ,i to jest straszne jak by ktoś drzewa ścinał w lesie :roftl: .Jestem ciekawa czy u was też psy tak chrapią.
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: chrapanie

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 29 sty 2013, o 21:13

chrapią, chrapią....z Lewej Lena, z prawej mąż.. :roftl:
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 29 sty 2013, o 22:55

mój też chrapie podczas snu, dość czesto.
do tego czasami mruczy coś i szczeka przez sen :-D
Obrazek
haszysz
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 29 sty 2013, o 23:12

Właśnie sie nad tym zastanawiam. Nora czasem ma takie napady ,że śpi zamknięta w pokoju na parterze, a słychać ją dokladnie na piętrze...
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 30 sty 2013, o 00:25

Amiszka też czasem chrapie.Zawsze po dużym wysiłku.Do tego popiskuje,biegnie przez sen i powarkuje po dniu pełnym wrażeń. :-)
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Re: Chrapanie

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 30 sty 2013, o 08:52

Czareckiemu zdarza się uruchamiać tartak przez sen, a ostatnio tak się (również przez sen) rozjazgotał, że cały dom na nogi postawił. Po czym patrzył na nas ze zdziwioną miną pod tytułem: "Pogrzało was? Środek nocy, dajcie spać!" :roftl:
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 30 sty 2013, o 12:30

Wirusińskiemu też zdarza się chrapać, najgłośniej po dużym wysiłku - wtedy z każdego zakątka mieszkania słychać, jak sobie piesio smacznie śpi :D
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 30 sty 2013, o 12:34

Falko nie chrapie. Szczeka, piszczy i przebiera łapami przez sen.
Za to nasz kaukaz był mistrzem chrapania. Wstawałam w nocy żeby najpierw szturchnąć Broka, a potem męża. :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 30 sty 2013, o 20:46

Widzę , że nie tylko moja poczwara chrapie,ale wasze też więc mogę pogratulować miłych odgłosów i zachęcam do dalszego podsłuchwania :lool: :lool: :lool: :lool: :yahoo:
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 30 sty 2013, o 23:01

Mojej zdarza się skomleć, a nawet powarczeć przez sen, zwłaszcza po dniu pełnym wrażeń.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje