Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Chyba sobie sprawię mniej mądrego psa

Nieprzeczytany postprzez Onka » 7 kwi 2012, o 20:41

Jaka cwaniara tez chcę taką :):):)
"PSY NIE SĄ NASZYM CAŁYM ŻYCIEM< ALE SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ONO PEŁNIEJSZE"-Rogel Caras

Obrazek
http://schronisko.info.pl/
Obrazek
Onka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 7 kwi 2012, o 20:45

Na brak pomysłów z jej strony jak widzę nie narzekacie :roftl:
Ale co tu mówić, nieprzeciętnie inteligentna dziewczynka, mało tego rozbraja ze śmiechu Nas wszystkich :lool:

Co do różnych historii z zatrzymaniem przez drogówkę, to ostatnio jadąc na wieś, "wysuszyli" nasze auto no i "Witam Panie Kierowco... A gdzie to Państwu tak się spieszy? Dokumenciki poproszę.." Oczywiście wysiadka z samochodu, spisanie kierowcy itd. W tym czasie mój Tata wpadł na kreatywny pomysł i zaczął opowiadać, że spieszymy się bo pies ma chorobę lokomocyjną i musimy szybko dotrzeć na miejsce bo się nam owczarek w bagażniku zestresuje...
Jak się okazało Pan Władza "ma takiego samego wilczura" i tak od słowa do słowa się udało obejść troszkę przepisy i uniknąć - ku radości mojego Taty - punktów karnych. Tak że można próbować w ten sposób :-P
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Joan » 7 kwi 2012, o 22:08

Cudne!!!
My na szczęście nie mamy dzwonka w drzwiach, a psy mieszkają w domu. Z przezabawnych historii, to o kocie. Za pierwszym razem włosy stanęły mi dęba bo byłam sama w domu a ktoś spuścił wodę w łazience. Miałam wtedy dolnopłuk z dźwignią, którą trzeba było pociągnąć w górę.Tak się to kotu spodobało, że robił to często. Drzwi, oczywiście sam otwierał i najgorzej, jak rozmawiałam służbowo przez telefon, bo rozmówca mógł mieć wrażenie, że rozmowa jest prowadzona z szaletu publicznego.
Od czasów, kiedy miałam moją zmyślną dożycę, wiem, że niektórych rzeczy nie należy robić na oczach psa. Woland, otwierania szuflad nauczył się od kotów. Ponieważ od miesiąca mamy w domu szczeniaka, Woland też postanowił nam urozmaicać życie. Wczoraj włamał się do pokoju, wyciągnął i rozpakował generalską rogatywkę, z którą w zębach mnie powitał. Że akurat generalską, to przypadek, ale śmialiśmy się, że żąda należnej mu estymy z racji zajmowanego stanowiska ;-) , a to, że odpruł orzełka, przypisaliśmy "atawistycznej" ciągocie do elegantszych, skądinąd, mundurów niemieckich. :lool:
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 8 kwi 2012, o 17:41

Mój Xandzio raz rozpakował za mnie zakupy i po cichu wynosił wszytko na swój dywanik. :lool: Zauważyłam że coraz mniej mam w torbie ale rozpakowuje dalej... Odwracam się a tam pies z porem w pysku patrzy się na mnie wzrokiem "no co? POMAGAM CI!" i czeka na moją reakcje :roftl: :roftl:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez niya » 8 kwi 2012, o 17:41

saacrum napisał(a):Mój Xandzio raz rozpakował za mnie zakupy i po cichu wynosił wszytko na swój dywanik. :lool: Zauważyłam że coraz mniej mam w torbie ale rozpakowuje dalej... Odwracam się a tam pies z porem w pysku patrzy się na mnie wzrokiem "no co? POMAGAM CI!" i czeka na moją reakcje :roftl: :roftl:

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 10 kwi 2012, o 23:20

Por w pysku mnie rozwalił. :roftl:

A serio, po co oduczać psa dzwonienia do drzwi? Trzeba to nagrać i wrzucić na youtube a potem to mam talent. :yahoo:
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez niya » 10 kwi 2012, o 23:38

Nakasha napisał(a):Por w pysku mnie rozwalił. :roftl:

A serio, po co oduczać psa dzwonienia do drzwi? Trzeba to nagrać i wrzucić na youtube a potem to mam talent. :yahoo:

I co noc dostawać zawału na histeryczny dźwięk dzwonka? serdecznie podziękuję :roftl:
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje