Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Ciąża urojona i Uromil

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 20 kwi 2011, o 20:58

Schila m-c temu miała cieczkę i już zaczyna mieć objawy ciąży urojonej, na razie sutki jej się zmieniają, niby mleka jeszcze nie ma, ale wszystko przed nami, gadałam z kuzynem vetem (niestety w Warszawie mieszka :( ), kazał zmniejszyć porcje jedzenia i wody, więcej ruchu no i polecił właśnie Uromil, jutro jego matka do nas przyjeżdża i ma mi dostarczyć ten Uromil. Podawaliście może Uromil w trakcie ciąży urojonej?
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Re: Ciąża urojona i Uromil

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 kwi 2011, o 21:16

z tego co słyszałam na ciążę urojoną są podawane sterydy i był też przypadek gdzie suka za dużo ich dostałą i padło jej serce.... i czytałam tez przestrogę, aby ciążę urojoną przeczekać, niż do weta iść... wiadomo każdy może mieć inne zdanie.. moja na szczęście (odpukać) nie miała....
z tym lekiem się nie spotkałam..
a macie zamiar wystawiać suczkę? bo nie doczytałam... a rozważaliście sterylizacje?

a tutaj coś znalazłam
http://www.eurowet.pl/index.php?option= ... &Itemid=45
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje