Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Cieczka a zachowanie suczki.

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 16 wrz 2012, o 21:23

Aria ma od trzech dni cieczkę i od tego czasu zauważyłam u niej dziwne zachowania, na przykład dzisiaj znalazłam ją w kuchni siedzącą na stole :przerażenie: później siedziałam w fotelu a ona wpakowała mi się na kolana, cały czas chodzi za mną, domaga się pieszczot a jak zostaje sama w kuchni to zaczyna ujadać i drapać w drzwi. Nigdy wcześniej nie zachowywała się w ten sposób, na prawdę nie wiem co się z nią dzieje, nie wiem czy to przez tą cieczkę czy może przez cortizon który zaczęła brać jakiś czas temu na alergię. Aczkolwiek cortizon bierze od dwóch tygodni a dziwne zachowania zaczęły się wczoraj. Podpowiedzcie coś, proszę. Jestem w tym temacie zielona wiec za wszelkie porady i informacje będę wdzięczna.

B.
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Re: Cieczka a zachowanie suczki.

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 16 wrz 2012, o 21:25

Możliwe ale nie jest to pewne że to przez cieczkę. Moja sunia od kiedy ma cieczke łasi się niesamowicie ciągle chce żeby ją głaskać tulić itp. wiec bardzo możliwe że to przez te hormony ;)
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 16 wrz 2012, o 22:10

Nie mam pojecia, czy to przez cieczke, bo wszystkie moje dotychczasowe suki byly wysterylizowane. Ale jesli suka lasi sie i chce przytulac w czasie cieczki, to juz nie moge sie doczekac cieczki krwiozerczej Lulu :-) Wtedy taka cieczka niech trwa jak najdluzej... :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 17 wrz 2012, o 04:51

Niewykluczone ;) Kaja też zachowuje sie inaczej jak ma cieczke. Wzmożony apetyt, więcej energii, chęci do zabawy ...
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 wrz 2012, o 06:55

A Torinka odwrotnie, podczas pierwszej cieczki (jedynej jak narazie) była bardzije senna. Ale na pieszczoty też bardziej łasa niż zwykle.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje