Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez Yustyna » 29 sie 2014, 11:20

Wadera napisał(a):
wiola2214 napisał(a):(...)
w nocy sa razem, ale z nami w pokoju i nie da sie ich nie dopilnować
(...)


To chyba jakiś żart :mur:


No też mam takie skojarzenie... :brawo:
Yustyna
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cookie i Abby
Imię: Justyna
Wiek: 51
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 16 gru 2012, 20:34

Re: cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez wiola2214 » 29 sie 2014, 11:54

oj kochane... no dobra,
przeciez teraz nie będziemy tu dyskutowac czy dali czy nie
teraz to zostało poczekać i sprawdzić co będzie
a nastepnie sterylizacja żeby więcej sie nie powtórzyło :ok:
wiola2214
Losowy avatar
Nowy forumowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Wiola
Wiek: 38
Lokalizacja: Kwidzyn
Dołączył(a): 27 sie 2014, 08:57

Re: cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 sie 2014, 12:10

Jest jeszcze cuś takiego jak sterylka aborcyjna. Szczeniaczki z takich przypadkowych miotów zazwyczaj źle kończą, trafiają w ręce nieodpowiednich ludzi. Warto to przemyśleć jeśli zajdzie taka potrzeba.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez wiola2214 » 29 sie 2014, 12:17

tak, wiem, myslałam o tym, bo to młoda sunia
zobaczymy i na pewno nie będziemy działac na niekorzyść piesków
wiola2214
Losowy avatar
Nowy forumowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Wiola
Wiek: 38
Lokalizacja: Kwidzyn
Dołączył(a): 27 sie 2014, 08:57

Re: Cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 29 sie 2014, 12:19

Uważasz że nie ma tragedii jak 8 miesięczna suczka jest już zaciążona?!
No tak, przecież jak ludzkie 12-13 latki mają dzieci to to też nie jest tragedia! (taki jest odpowiednik mniej więcej wieku psów a ludzi).

Przy pierwszej cieczce czasem nie ma jeszcze owulacji, więc może z tego dzieci nie być. Jednakże jeśli jednak owulacja była, to szczeniaki są gwarantowane.

Teraz narzekasz strasznie, że spać nie możesz, że pies wyje, że piszczy, dobiera się, nie może uspokoić. Ciąża i poród to będzie dalszy ciąg tej masakry. Suczka oczywiście może nie przeżyć - jest zdecydowanie za młoda na własne dzieci. Będziesz mieć w domu napalonego samca (samce nie rozpoznają swoich dzieci, różnie reagują na maluchy - mogą nawet próbować zabić, a w lepszym wypadku po prostu dalej molestować sukę), strasznie zestresowaną sukę-matkę obecnością samca i porodem i młodymi oraz śmierdzący, piszczący grajdołek szczenięcy. No przecież "nic się nie stanie"...

Lepiej umów już z wetem za 2-3 tygodnie sterylizację suczki.

Pochwały przyznane za posta: 4
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Lokalizacja: Olkusz
Pochwały: 27
Dołączył(a): 01 gru 2012, 19:04

Re: Cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 01 wrz 2014, 10:06

Miałam tak. Po 2 tygodniach nieprzespanych nocach.. Wykastrowałam psa ;)
Blog -> http://www.santaon.blogspot.com
Galeria -> santa-wilczasty-diabel-d-t3074-190.html
Maansa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta
Wiek: 23
Lokalizacja: Zgierz
Dołączył(a): 09 gru 2012, 15:11

Re: Cieczka - suka i pies.. pomocy!

Nieprzeczytany postprzez ulvhedinn » 06 wrz 2014, 01:57

Sterylizować- TERAZ!!!
Unikniecie "rozrywki" w postaci ciąży i szczeniąt. A poza tym, co juz poprzednicy opisali- szczeniaczki to nie słodkie puchate kulki tylko śmierdzielki, robiące siku i kupę na potęgę, łażące po tym i po sobie i trenujące swoje zęby na wszystkim co się da. Plus ogromne wydatki - karma dla suki w ciąży i laktacji, karma dla szczeniaków, opieka wet, ew cesarka to lekko 1500 zł, szczepienia, odrobaczenia. I szukanie dobrych domów- często wcale niełatwe.
Poza tym- co będzie jak Ci się urodzi spora gromadka, osobiscie znam przypadek, gdzie z takiego dzikiego krycia "prawie-owczarków" urodziło się 17 maluchów (jeden nie przeżył). Takiego Amageddonu jaki mieli właściciele suki to nie da się opisać :przerażenie:

Poza wszystkim- im wcześniejsza sterylka tym mniejsze ryzyko raka sutka, nie czekaj na kolejną cieczkę...

A do krycia mogło dojść bardzo łatwo- uwierz, ja mam wprawę i doświadczenie i w tym roku sterylizowałam awaryjnie sukę- cziłałek sforsował bramkę "antydzieciową" (wysoką) - przyciągnął sobie poduszkę z łóżka... Zarówno suki w rui, jak i psy są piekielnie pomysłowe i zdesperowane w dążeniu do krycia.
ulvhedinn
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Magda
Wiek: 40
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 16
Dołączył(a): 27 lip 2014, 18:07

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post