Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Co dziwnego lubi zjadać Wasz pies?

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 5 sty 2012, o 19:39

No to Luka podobnie. Dostaliśmy na święta worek migdałów od rodziny z Hiszpanii ( takie na wagę, z łupinkami ) i pies mi oszalał. Jak pojawią się migdały na stole to nie odstępuje ani na chwilę. Jak się do niej odezwę typu; co, chcesz migdałka?, to bez komendy robi siad, leżeć ,stój, daje łape, wszystko co jej się przypomni żeby tylko dostać ten mega smakołyk. Nie wiem czy to dozwolone dla psa, ale od zawsze stosuję , i do ludzi i do zwierząt zasadę: co ci smakuje to nie może być szkodliwe. :lool:

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 5 sty 2012, o 23:29

Jangcy napisał(a):jeszcze ...Pistacje!
Dzisiaj wymusił by mu je łupać :pala :pala :pala

orzeszki ziemne i fistaszki również... :D

-- 6 sty 2012, o 00:31 --

aaa i jeżeli moge się tu "pochwalić" to kota też mam wszystkożernego - ser biały i żółty, chlebek z masełkiem, jogurcik...
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 6 sty 2012, o 00:08

Ostatni hit u Suczyny-banany :-)
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 6 sty 2012, o 10:03

donald1209 napisał(a):....(...) Jak się do niej odezwę typu; co, chcesz migdałka?, to bez komendy robi siad, leżeć ,stój, daje łape, wszystko co jej się przypomni żeby tylko dostać ten mega smakołyk.Krzysztof

Skądś to znam :lool:
Nazgul również orzechy we wszelkiech postaci: włoskie, laskowe, pistacje...
jak Pancio łupie włoskie hurtem, to piesek zawsze jest blisko, a pamiętam że jak był szczyluś i był jeszcze bardziej zainteresowany tym co się rusza, to kradł całe orzechy z worka, rozłupywał szczęką i wybierał orzeszki :o :-P

Karola, banany mniammmm ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 6 sty 2012, o 10:19

A to moje dziwadło nie chce jeść nic, co nie podlega pod pojęcie "psie żarcie". Nawet jak mu dam kawałek chleba z masłem, to ... zliże masło, zostawiając chleb. :o
O wszelkiej zieleninie, owocach, słodyczach nawet nie mam co myśleć, powącha i zostawia jako niejadalne. Za nabiał za to dałby się pokroić. Jak dostanie jogurcik, uwierzcie - na jego pysku pojawia się czysta rozkosz. Je powolutku, delektując się, z zamkniętymi oczami i absolutną błogością na pychu, przedłużając ten moment w nieskończoność. :-P
A z orzechami włoskimi też mieliśmy kiedyś do czynienia - gdy oprócz Amona mieliśmy jeszcze kundelkę Luśkę, stworzenie absolutnie wszystkożerne, która potrafi w ogrodzie wyjadać jabłka, zrywać sobie maliny, porzeczki itp. Uwielbia też orzechy, ale nie potrafi ich sobie rozłupać. Wtedy wkraczał do akcji Amon i ... rozgryzał Luśce orzechy: jeden rozgryziony, Luśka zjada, szukamy następnego. Drugi rozgryziony - Luśka zjada, szukamy następnego itd, aż psica była najedzona :lol:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 6 sty 2012, o 11:09

oj tak ta błogość w tych oczach mówi sama za siebie przy jogurtach - Pancia jestem w niebie :-)

Ale z tymi orzechami to dał Amoniasty radę, jak oni się tak dogadali na współpracę?!?! :lol:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 6 sty 2012, o 11:27

Och Tora też uwielbia jogurt, kefir, actmimel, a dzikie oczy dostaje na twarożek homogenizowany.
Wczoraj podjadła sobie zielonego ogórka.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 6 sty 2012, o 12:28

ja wczoraj po długiej przerwie dałam Sonii jogurt to tak tańczyła przy nim, że sama się zdziwiłam czy on taki dobry czy co. Podskakiwała, siadała kładła się, pyskiem rękę odsuwała itp kiedy ja jej nakładałam :roll: pierwszy raz w takim stanie ją widziałam :D
za to Ciap nie jada takich rzeczy, chyba że wywnioskuje, że nic innego nie dostanie :roll:

a co do orzechów to niektórym psom szkodzą. Wiadomo małe ilości nie ale na dłuższą metą to mogą doprowadzić to uszkodzenia chyba nerek. Ale jak tu nie dać psu jak on tak ładnie prosi albo podkrada, sam rozłupuje i zjada środek.. gdyby tak jeszcze umiał po sobie posprzątać :lool:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 12 sty 2012, o 18:44

Wczoraj Tora zadziwila nas swoim niecnym upodobaniem. Wystarczyła chwila nieuwagi i wylizała Advocaata z kieliszka. Tak jej smakowało, że natarczywie domagała się reszty :o :pala
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 12 sty 2012, o 19:41

Karoll napisał(a):Ostatni hit u Suczyny-banany :-)

Mojego brata suczka Tibi dostawaje czasem pół banana na tzw lunch w ciągu dnia... ;-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje