Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Co dziwnego lubi zjadać Wasz pies?

Nieprzeczytany postprzez gajos » 23 sty 2012, o 18:47

Mój Avro generalnie jest wszystkożerny. MAsło, jogurt, szyszki, mech z lasu tudzież inne przysmaki są na porządku dziennym. Szaleje za jabłkami. Widząc ten owoc nie odstąpi na krok - ogryzek obowiązkowy. Najlepiej całe. Suszone morele, orzechy włoskie (i inne tyż - jak najbardziej). Ostatnio zasmakował w śniegu. Najlepiej ulepionym w kulkę ;)
gajos
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 sty 2012, o 19:46

śnieg to mojemu najlepiej smakuje po aportowaniu i intensywnym ganianiu, rzuca się na niego niczym bierzta, bierzta bo to reszta :lol: aż czasami rozmyślam czy ja na min. pół godzinny ganiany spacer z moim psem nie powinnam zabierać miski z wodą? :scratch :-P :-P :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 23 sty 2012, o 20:17

Czarna uwielbia kore z patoli, obgryza je dokładnie :ireful a do tego jeszcze w okresie zimowym, smakol number one - słoma z budy :-x
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 26 sty 2012, o 13:21

Anulec pożera orzechy włoskie, obiera je sobie ze skorupki, ale nie posprząta :ireful
małe cukierki owocowe, tic-taki, winogrona, gume mambe..
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 26 sty 2012, o 16:59

Xx zasmakował dziś w bananie! Ukradł go bezczelnie ze stołu w kuchni i zeżarł razem ze skórka :pala
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 26 sty 2012, o 17:39

saacrum napisał(a):Xx zasmakował dziś w bananie! Ukradł go bezczelnie ze stołu w kuchni i zeżarł razem ze skórka :pala

Bezczelnie? Kulturalnie, przecież nie zostawił po sobie śladu czyt. skórki :-P Elegancko :lool:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 26 sty 2012, o 18:36

Luna napisał(a):
saacrum napisał(a):Xx zasmakował dziś w bananie! Ukradł go bezczelnie ze stołu w kuchni i zeżarł razem ze skórka :pala

Bezczelnie? Kulturalnie, przecież nie zostawił po sobie śladu czyt. skórki :-P Elegancko :lool:

ale to był mój banan :-( złamał mi serce..
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez kaczuszk1304 » 22 cze 2012, o 19:50

Tomek napisał(a):Jeżyny to Viggo zrywa sobie sam :lol: , a gdy ma smaki na jagody to staje jak słup soli przy krzaczku i cierpliwie czeka aż mu nazrywamy i poczęstujemy.

Właśnie wróciliśmy z Cyrusem z lasu,poszłam ze szlachetnym zamiarem nazbierania jagód na babeczki:) szło mi super do momentu,w którym Cyrus wsadził paszcze do wiaderka...ale widzę,że nie on jedyny jest amatorem jagód :-) oczywiście babeczek nie będzie z wiadomych względów...
kaczuszk1304
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 29 cze 2012, o 12:06

A moja umie sama zrywać z drzewa wiśnie.
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 4 sie 2012, o 14:29

Widzę że wasze śliczności dość zdrowo się odżywiają;] mam na myśli owoce, moja Aria ostatnio zjadła.... kawałek skarpetki! Bo ona lubi sobie mielić skarpetki, zwłaszcza moje, a zauważyłam ze zjadła ten dziwny posiłek jak wyszłam z nią za potrzebą :przerażenie: nigdy wcześniej nic nie połknęła, tylko pomemlała i wypluła, tudzież zmieliła. trochę mnie to zaniepokoiło.
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje