Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Co najlepsze na masę?

Nieprzeczytany postprzez miaaavi » 10 wrz 2015, o 19:27

Witam, mam owczarka niemieckiego długowłosego, ma 11 miesięcy i waży 30 kg. Pomimo wielkiego apetytu moim zdaniem jest za chudy. Co polecacie na przyrost masy?
Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
miaaavi
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KRATOS
Imię: Oliwia

Re: Co najlepsze na masę?

Nieprzeczytany postprzez bozenkak1 » 10 wrz 2015, o 20:08

Zobacz tutaj: http://www."forum którego nie podlinkowujemy"/forum/index.php?topic=260.0
Sprawdzisz sobie jak wagowo wyglądają owczarki w różnym wieku. Moja sunia ma 2 lata i 7 miesięcy i waży 31 kg. Też myślałam że za chudziutka ale wet mówi, że należy do tych co dbają o linię.
bozenkak1
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheena
Imię: Bożena

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 11 wrz 2015, o 09:09

Taki młody pies dopiero zacznie nabierać masy, więc nie masz się czym martwić. Owczarek ma być psem szczupłym. Dopiero ok drugiego roku życia zacznie wyglądać docelowo.
Mój ma 3,5 roku i waży 35 kg, dużo biega i nie ma szans,żeby przytył, mimo bardzo dobrego odżywienia-czyste oczy, lśniące futro, super humor i samopoczucie.
Na nabranie masy(zakładam,że mięśniowej ;) ): dużo spacerów, dobra dieta, pływanie. ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 13 wrz 2015, o 15:27

Witam moja Kora która skończy 1 .11.3 lata waży 32 kg wet mówi że to super waga, owczarek nie może być otyły ma być szczupły...sunia dużo biega,pływa i kondycja jej jak powiedział wet jest na 6. Pozdrowienia.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 13 wrz 2015, o 16:33

Eee nie ma co przesadzać, masy jeszcze nabierze w wiekiem, mój ma 16 mies. i 31 kg i jest jak najbardziej w porządku. :-)
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje