Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez shida » 26 paź 2011, 17:56

kulki lodowe przerobilam na wieele sposobow na borderowych lapach baardzo delikatnych i wrazliwych na kulki ze wzgledu na kosci/sciegna itd no i sama budowe...

jesli nie buty to
1. wycinac kudelki ;)
2. z masci najlepiej sprawdza sie masc na grude dla koni... dziala lagodzaco i gojaco a jednoczesnie najdluzje zapobiega przyklejaniu sie sniegu - zadna wazelina, sray beaphara, olej norkowy, cos wazelinowatego espree i kilka jeszcze innych ponoc rewelacyjnych rzeczy nie sprawdzilo sie az tak dobrze...
ja mam taka: hipovet masc na grude http://www.amoresperros.pl/product.php?id_product=90

ale jesli chce sie miec spokoj na caly spacer i nie ponawiac zabiegu smarowania po 1h to tylko dobrze dopasowane i baaardzo scislo zapiete buty typu ruffwear - wazny typ protektora na podeszwie (nie dosc ze podeszwa powinna byc gumowa bo inna sie przetrze ekspresem to jeszcze powinna minimalizowac poslizg ;)) jesli pies ma aktywnie w nich pracowac ;)czyli pilka, frisbee, pozorant, posluszenstwo sportowe itd... my mamy oryginalne ale widzialam ze sa sporo tansze podrobki w zooplusie :
http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_d ... uty/202925

jedyny minus ze przemiekaja i po spacerze trzeba suszyc kolo kaloryferka bo one tak jak zwykle ludzkie adidaski sie zachowuja prawie ;)psu to nie przeszkadza bo to glownie lod na powierzchni buta...
ponoc te nowe na zime wysokie ruffweara maja nie namakac....ale ich cena poraza... sa jeszcze drozsze niz te niskie wiec juz wogole kosmos jakis...
shida
Losowy avatar

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 26 paź 2011, 20:12

shida napisał(a):my mamy oryginalne ale widzialam ze sa sporo tansze podrobki w zooplusie :
http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_d ... uty/202925


Oryginalne sa skandalicznie drogie :--oCena jak za ludzkie buty :--oNiestety te tansze maja jedynie rozmiar do 8,8cm szerokosci lapy, a Sabina ma 9,5cm szrokosc przednich stopek ;)Oryginalne ruffweary maja idealny rozmiar XXL. A wlasnie, zwykle przednie stopki sa szersze od tylnych, a komplet pewnie tego nie uwzglednia :scratch
nebrot
Losowy avatar

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 26 paź 2011, 20:18

nebrot napisał(a):
shida napisał(a):my mamy oryginalne ale widzialam ze sa sporo tansze podrobki w zooplusie :
http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_d ... uty/202925


Oryginalne sa skandalicznie drogie :--oCena jak za ludzkie buty :--o


Tak ale w tej cenie masz dwie pary ruffwearów :-P
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez shida » 27 paź 2011, 12:19

nebrot napisał(a):
shida napisał(a):my mamy oryginalne ale widzialam ze sa sporo tansze podrobki w zooplusie :
http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_d ... uty/202925


Oryginalne sa skandalicznie drogie :--oCena jak za ludzkie buty :--oNiestety te tansze maja jedynie rozmiar do 8,8cm szerokosci lapy, a Sabina ma 9,5cm szrokosc przednich stopek ;)Oryginalne ruffweary maja idealny rozmiar XXL. A wlasnie, zwykle przednie stopki sa szersze od tylnych, a komplet pewnie tego nie uwzglednia :scratch


ruffweara mozna kupic takie komplety gdzie masz 2 buty mniejsze i 2 wieksze :))))))))))))))) choc nie wiem czy w kazdym rozmiarze na pewno sa l+xl
http://pelna-miska.pl/pl/p/RuffWear-but ... -XL-L/4027
co do wielkosci to dziwnie jest bo jak mierzylam lapy whoo to wyszlo mi ze powinnam jej kupic rozmiar wiekszy (s) niz faktycznie kupilam (ma xs czyli 5,7cm i jakby byly wieksze to by spadaly) a zakladam jej go na skarpetki wiec dodatkowa wartwa powieksza lape ;)) tak ze ja probowalabym kupic te najwieksze podrobki bo moga okazac sie idealne wielkoscia :)no i zawsze mozna je zwrocic jesli okazalyby sie za male jednak... choc nie tylko u whoo zauwazylam ta zaleznosc z wielkoscia buta i psia lapa - juz u 2 kolejnych psow wyszlo mi ze lapa niby wieksza ale numer buta mniejszy - taki jakby sie kupowalo pod tylne lapy wlasnie :)

aaa no i czasem na ebay'u mozna trafic spooooro taniej lub uzywane w idealnym stanie... wystarczy wyprac w pralce i jak nowe ;)

nam niestety sie nie udalo no i jak kupowalam to podrobek tez nie bylo :(wiec mamy orginalne...ale to byl wybor rozwalone stawy itd czy buty...leczenie byloby drozsze wiec kupione zostaly buty ;)
Ostatnio edytowano 27 paź 2011, 12:36 przez shida, łącznie edytowano 1 raz
shida
Losowy avatar

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 27 paź 2011, 12:26

Worek żarcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 57
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 paź 2011, 18:48

oj Janek :-P:-P:-Ppotrafisz rozweselić :ok
ja Nazgula ostatnio "hopam" nad płotkiem postawionym na niegdyś wydeptanej podblokowej ścieżce... co ja będę na około wracać do domu, niech Nazgul sobie poskacze... przez deskę do moich kostek hehe... :Psprzątaczki, listonosze, wszyscy tamtędy chodzą to i ja z psem nie jestem gorsza :P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 28 paź 2011, 10:47

Zapomniałem o piłce bo Ania ją kupiła :)
Obrazek
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 57
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 28 paź 2011, 12:39

Jangcy napisał(a):Zapomniałem o piłce bo Ania ją kupiła :)
Obrazek


To zdjęcie jest z....e, no super po prostu :D
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 28 paź 2011, 13:39

Janek pilka jest fajna tylko jedno pytanie-nie do ugryzienia ;-)??? ale bedzie turlania :-)
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 28 paź 2011, 14:12

Wojtek.
Piłka będzie do pasienia piłek.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 57
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post