Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez malkin » 29 paź 2011, o 16:45

Tomek napisał(a):Jakiej firmy ta pasta? My mamy Trixie (razem ze szczoteczkami), ale po trzech miesiącach leżenia w szufladzie dalej nie doczekała się użycia. :ooops:

Ostatnio kupiłem Viggulcowi ... antybiotyk. :lol: Oridermyl firmy Vetoquinol, doskonale działa na zapalenie ucha zewnętrznego. ;-)
Sorki ze teraz dopiero odpisuję . Tak firmy Trixie

-- 29 paź 2011, o 16:47 --

mój pies napisał(a):
Jangcy napisał(a):Zapomniałem o piłce bo Ania ją kupiła :)
Obrazek

To zdjęcie jest z....e, no super po prostu :D

Ale piłka go dosłownie wymęczyła
malkin
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 30 mar 2012, o 06:03

Odświeżam zapomniany temat, kupiłem Viggulcowi Konga Dental Jack. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 11:07

Najlepszym naszym zakupem, póki co jest zabawka Kong Wobbler Snackball :) Szczeniak już zaczyna się nią interesować i trącać noskiem lub łapką.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 kwi 2012, o 11:54

Ostatnio przyuważyłem tą zabawkę, to nowość na polskim rynku. Sprytna.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 12:00

polecam :) starsza suczka ma już swój patent na to,by wypadło więcej kulek. Uderza łapką tak, że Wobbler kręci się jak bączek :) Mała ją obserwuje, ale póki co tylko delikatnie trąca i przewraca.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 kwi 2012, o 12:12

Rany, ja ciągle coś kupuję. Ostatnio szalone jajo, nowego (bo stary w końcu stracił życie)Tinki Winki w lumpexie (po wypraniu w pralce jak nowy), akcesoria szkoleniowe, identyfikatory, smakołyki. No i ciagle tylko napełaniam bak auta, by córcia codziennie miała swoje 2 godziny w plenerze. Ostatnio jednak pojawiło się sporo dzików z młodymi i ograniczamy pobyt w niektórych miejscach.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 12:14

No widzę, że nie tylko ja uwielbiam kupować różności swoim futrzakom :) Szczerze mówiąc wolę kupować im, niż sobie :P
STRONA ARII

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 kwi 2012, o 12:22

No to nie tylko ja mam coś z głową :roftl:
Witaj w Klubie.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 12:27

Hehe uznam to za komplement ;)

Pewna jestem, że jest nas więcej niż 2 :P
STRONA ARII

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 3 kwi 2012, o 14:16

haha i ja do tego klubu dołączam :)
ja też coś wiecznie psiakom kupuje... przeważnie coś wymyślę i chodzę z tym pomysłem kilka dni, jak kupię to pełna szczęścia, ale to nie trwa długo....po kilku dniach coś nowego wymyślę i znowu chodzę i myślę aż kupię :D
to trochę jak nałóg, ale mam nadzieję, ze nadejdzie taki dzień, ze stwierdzę, że psiaki mają już wszystko i koniec z zakupami :D
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje