Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Dagi » 03 kwi 2012, 14:18

Taaaaa ;)chyba sama w to nie wierzysz :P
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez saacrum » 04 kwi 2012, 14:26

i ja się zgłaszam do Klubu Psiego Zakupoholika :Djeszcze mojemu rumakowi uwielbiam kupować bo jest tyle fajnych rzeczy! :lool:Niektóre zupełnie nieprzydatne leżą, ale może kiedyś będą przydatne :roftl:A ostatnio kupiłam psu cały asortyment gryzaków, smaczków i kości :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez mój pies » 04 kwi 2012, 15:55

Z asortymentu gryzaków Torcia najbardziej lubi uszy królika, takie białe, suszone chyba są, poza tym żwacze wołowe, tchawice wołowe, a najmniej prasowaną białą kość.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez madzik999 » 04 kwi 2012, 16:26

Oj popłynęłam wczoraj w zoologicznym :-DNowa psia kanapa, nowe frisbee z Trixie (to gumowe, tym razem jaskrawozielone, różowe zatonęło na dnie jeziora...), piszcząca piłka (Angua na nią usiadła i rozglądała się zdumiona co to tak piszczy :-D), psie ciasteczka z Lecytyną i omega-3 (zwariowała na pkt tych smakołyków!), dwa wieeelkie gryzaki ze sprasowanej kości (szamie aż miło) no i nową obrożę, taką z wysuwaną rączką ;-)Świetna jest :-)
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Wiek: 29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2011, 17:05

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez saacrum » 04 kwi 2012, 16:32

mój uwielbia uszy wołowe :Da jeszcze jak sa mocno zawijane i wcisne tam kawalek szynki to pies ma odlot!
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez madzik999 » 04 kwi 2012, 17:36

oooo....! Takie prawie jak kong ;-)Tak swoją drogą, próbował ktoś napchac konga firmowymi smaczkami? Smakowały...?
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Wiek: 29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2011, 17:05

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Dagi » 04 kwi 2012, 17:47

madzik999 napisał(a):oooo....! Takie prawie jak kong ;-)Tak swoją drogą, próbował ktoś napchac konga firmowymi smaczkami? Smakowały...?


Używamy pasty z konga. Smakuje bardzo :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Aga i N » 04 kwi 2012, 18:54

Ja też mam zielone to frisbee, a po dzisiejszym frisbowaniu zielone w ciapki.
Ostatnio to kupiłam smycz skórzaną, zrobiłam parcianą rączkę do obroży, hmmmm mega 3kg pakiet kości cielęcych i 6'ściopak dużych puszek Butchersa pt. "wielce capiący pasztet z wołowiną" i 5kg mintaja do podzielenia się z rodziną ;)Także zamrażalnik pełen... rozmyślam nad większym żeby móc przejść na Barfa kiedyś :P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez dariex » 04 kwi 2012, 19:07

Nam dziś dotarł aport drewniany i będziemy testować :)

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 38
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Co zrobiłeś/aś dzisiaj owczarkowego! :-)

Postprzez płocczanka » 21 cze 2012, 08:43

Ja kupiłam ostatnio kong extreme po konsultacji jak dla mnie a raczej psa super :-).
Mam trymer hakowy ( + inne zgrzebła ) ale ten jest najlepszy i tez jestem zadowolona.Lecz lubię wypróbowywać inne rzeczy i zapewne zakupię też furminator skoro też jest dobry nawet wczoraj go oglądałam :-)kot też coś dostał i jeszcze mam pewne zamiary względem niego co mu kupić ale o tym nie tutaj :-)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 7
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post