Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez malkin » 23 paź 2011, 20:27

hejka.
Zakładam temat abyśmy pisali tutaj aby opisać czy to co kupujemy warte jest wydanie naszych pieniędzy czy nie. Jak się to sprawdza ,czy nasz pies to lubi ( smakole) czy nie chce ich jeść. Ogólnie może byśmy stworzyli taką bazę dobrych i złych akcesoriów.
Pasta do mycia zębów dla psa.

Dzięki zawartości naturalnego olejku z drzewa herbacianego, regularne szczotkowanie zębów pastą, zapobiega chorobom dziąseł oraz powstawaniu kamienia nazębnego.

Łagodny smak cynamonu, pozwala na długo zachować świeży oddech pieska. Zaleca się czyścić zęby pieska dwa razy dziennie.



Moja opinia: świeży oddech mało wyczuwalny jak przed tak i po zastosowaniu preparatu tak samo w pysku psa pachnie.ocena 5/10
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Aga i N » 23 paź 2011, 20:32

ostatnio aż dziw - nic :lol:zabawek ma full, czaję się tylko na skórzaną smycz o okrągłym kształcie ale jak sobie pomyślę ile ona kosztuje... i do tego nie wiadomo jak jest mocna :lol:a tak na serio u mnie smycze to po tygodniu wyglądają jak by stado słoni się po nich przebiegło, tak to jest jak się psu "gubi" smycz i daje do szukania w trawie i aportowania jej :lol:no żal, żal mi na skórzaną bo nie chcę się ze smyczą obchodzić jak z jajkiem :lol:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Tomek » 23 paź 2011, 20:34

Jakiej firmy ta pasta? My mamy Trixie (razem ze szczoteczkami), ale po trzech miesiącach leżenia w szufladzie dalej nie doczekała się użycia. :ooops:

Ostatnio kupiłem Viggulcowi ... antybiotyk. :lol:Oridermyl firmy Vetoquinol, doskonale działa na zapalenie ucha zewnętrznego. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Aga i N » 23 paź 2011, 20:41

a na zaczerwienione oczka są świetne krople dicortinef vet :)

a co do uszu - od ok. 3 mieś. czyszczę Nazgulowi uszy papierowym ręcznikiem zwilżonym wodą z kranu... uszy ciągle czyste :--oa po vetriderm, 2 tygodnie i aż czarno :shock:także nie polecam. Po czyszczeniu zwykłą wodą zero problemu z uszyskami.
Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Tomek » 24 paź 2011, 06:14

O kurczę, oszukałem Was i po części siebie. Ostatnią rzeczą jaką kupiłem jest właśnie preparat do czyszczenia uszu - Vetoquinol Otifree. Jeszcze nie dotarł, także oceny wystawić nie mogę.

Ocena antybiotyku to 9/10 - 10tki nie dałem dla zasady, bo może być na rynku coś jeszcze lepszego. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez nebrot » 24 paź 2011, 14:13

Tomek napisał(a):Jakiej firmy ta pasta? My mamy Trixie (razem ze szczoteczkami), ale po trzech miesiącach leżenia w szufladzie dalej nie doczekała się użycia. :ooops:


U nas 2 razy podjelam probe, ale wyraznie psom sie nie podobalo. Gdzies lezy jeszcze...

Tomek napisał(a):Ostatnio kupiłem Viggulcowi ... antybiotyk. :lol:Oridermyl firmy Vetoquinol, doskonale działa na zapalenie ucha zewnętrznego. ;-)


Przy okazji jednego z naszych poprzednich psow mielismy Oridermyl i rzeczywiscie dziala bardzo dobrze, szybko sa efekty :ok


EDIT: My mielismy na pewno Oridermyl i bardzo ladnie poradzil sobie z przewleklym i zaniedbanym zapaleniem ucha u 5 miesiecznego psa.
nebrot
Losowy avatar

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez agrafka » 24 paź 2011, 17:42

ja też ostatnio kupowałam otifree i bardzo sobie chwale
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Tomek » 25 paź 2011, 19:32

Ile tego wlewasz do ucha? W instrukcji nie jest sprecyzowane.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Karoll » 25 paź 2011, 20:07

Aga i N napisał(a):a na zaczerwienione oczka są świetne krople dicortinef vet :)



Faktycznie krople działają świetnie, ale uważaj żeby za często i dużo nie zakraplać, bo zwiększają ciśnienie wewnątrz gałkowe. Dobrym zastępczym środkiem jest Polkrom, przeciw zapalny i przeciwalergiczny.
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 36
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Postprzez Aga i N » 25 paź 2011, 20:21

Dzięki za informację. Miał je łącznie 2 razy, i po 2-3 dniach stosowania zostały odstawione. :-)Karola, a tak przy okazji, jak się nazywał ten specyfik na komary, bo szukałam w tym roku PW i nie znalazłam, musiałam wykasować :(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post