Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Co przeciwkleszczowego polecicie?

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 4 maja 2018, o 10:05

U nas ze względu na padaczkę Rudzielca odpada cała chemia. Za radą koleżanki z forum i nie tylko postawiliśmy na obrożę firmy Pess, produkt naturalny, do tego kropelki tej samej firmy. Na razie nie znalazłam ani jednego kleszcza. Nie wiem,czy to przypadek, czy faktycznie produkt działa. Ataków padaczki nie zanotowaliśmy, był tylko jeden,ale to był akurat przełom pogodowy. Wcześniej, stosowałam spray dla ludzi olejkowy, działał, choć był dość uciążliwy w stosowaniu i trzeba było pilnować,by kawaler go nie zlizał z futra przy toalecie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez JolkaB » 6 maja 2018, o 10:50

danuta waniek napisał(a):Witam... Ja używam dla mojej Kory obroże SCALIBOR, jak dotąd się sprawdza

Też włąśnie mi ją hodowczyni poleciła, także będę zamawiać na duże psy... nie wiem od którego miesiąca szczenięta mogą ją nosić. Dodatkowo chcemy sie pryskać każdorazowo przed spacerami Bioinsektalem... W Norwegii psy mi kleszczy nie łapią mimo iż z lasu nie wychodzimy praktycznie... za to miesiac wakacji w Polsce mocno mnie stresuje, żeby psiaki dobrze pozabezpieczać....
JolkaB
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Quincy
Imię: Jola
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 17 maja 2018, o 20:44

Próbujemy krople Ataxxa. Psy i kot są zabezpieczone, dla siebie zamówiłam Tickless - pojęcia nie mam czy skuteczne, zobaczymy.
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barbi/Figa
Imię: Barbara
Pochwały: 7

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje