Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Cudowne przebudzenie :-)

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 16 wrz 2013, o 13:09

Cóż za wspaniały początek dnia :D

http://kwejk.pl/obrazek/1906537/poranek-z-psem.html

Gdybym miała taką pościel to bym pomyślała, że moja Perełka wygania obcą babę z łóżka :roftl: :roftl: :roftl:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Re: Cudowne przebudzenie :-)

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 16 wrz 2013, o 15:07

hahaha, nie jestem pewna czy chciałabym być tak tarmoszona :lool: . Moja to tak raczej nieśmiało liże męża po uchu z rana, ale to za moją namową, coby Pan za długo nie leniuchował. :-P
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 16 wrz 2013, o 18:03

Nasze włochate szczęście pcha się do łóżka, jak tylko budzik wyda pierwsze tchnienie...jak wyda kolejne to mordki mamy wylizane.
Poranne mizianko obowiązkowe, czochranie futra i koła do góry też. :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 16 wrz 2013, o 18:31

Ania, bo Ty masz subtelną psicę, wie jak się zachować a Ty ją podpuszczasz ;-) :lool:
Beata, czyli u Was jest podobnie jak na filmie - mniej brutalnie ale pospać już się nie da ? :lool:
Jakby moje cztery wskoczyły to i tak musiałbym wstać bo miejsca by dla mnie zabrakło :D a jaki byłby w łóżku sajgon! Czasem Perła podchodzi do łóżka i wlepia oczy we mnie tak, że przez sen czuję jej spojrzenie, jak nie zareaguję to najpierw buczy pod nosem a potem dotyka mnie zimnym, mokrym nochalem do twarzy :roftl: I też już pospać nie daje ;-) Raz zdarzyło się, że Sułtan tak ucieszył się z mojego obudzenia, że biegł z drugiego końca przedpokoju, z całym impetem wskoczył na mnie a przy tym wydawał odgłosy na takich częstotliwościach, że wszyscy domownicy poderwali się na równe nogi myśląc, że coś mu się stało. :roftl:
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez niya » 16 wrz 2013, o 18:32

chyba wolałabym być tak budzona niż czuć poranne sapanie na twarzy ( psa, nie męża :D)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 16 wrz 2013, o 18:33

Moja Kora ma zegar chyba w glowie,jak mam ranną zmianę to okolo 5 Kora podchodzi do lozka i lizanko po buzi....to mizianko musi być w nagrodę ha ha
danuta waniek
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 17 wrz 2013, o 15:28

Aria jest za to wyrozumiała, jak nastaje czas pobudki, przychodzi do nas i siada przy łóżku, patrzy i cichutko mruczy, jak nie pomaga to mruczy troszkę głośniej i głośniej ...... A Drago? Ładuje sie na łóżko z całym impetem, a że jest za mały żeby wejść na łóżko, wskakuje tylko przednimi łapami.... Nie na łóżko, od razu na twarz.... Łapami leje po twarzach , zębiskami szczypie w nos... A gdy juz mu się uda wejść na łóżko, ładuje się doopskiem miedzy nas i czeka aż której wstanie, żeby zająć wygrzane miejsce :-D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 17 wrz 2013, o 17:22

Bejti napisał(a):Aria jest za to wyrozumiała, jak nastaje czas pobudki, przychodzi do nas i siada przy łóżku, patrzy i cichutko mruczy, jak nie pomaga to mruczy troszkę głośniej i głośniej ......

Skąd ja to znam ;-) U mnie na końcu jest przeraźliwe szczekanie :roftl: :roftl: :roftl:
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 17 wrz 2013, o 17:23

niya napisał(a):chyba wolałabym być tak budzona niż czuć poranne sapanie na twarzy ( psa, nie męża :D)

hahaha!
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 17 wrz 2013, o 18:36

A Norę to trzeba budzić najczęściej :D Ile śpię ja, tyle śpi ona.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje