Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Cywil - wspanialy pies o wielkim kochajacym sercu

Nieprzeczytany postprzez Cywilasek » 19 gru 2011, o 21:07

Witamy!
jestem Cywil i jeszcze mam 3 latka, lipca tego roku zdiagnozowano u mnie zewnatrzwydzielnicza niewydolnosc trzustki... ;(
w dodatku nie moge byc z moja Pania i Panem poniewaz chwilowo szukaja mieszkanka gdzie moga byc trzymane psy.
Jestem u swoich starszych Panow gdzie sie urodzilem i wychowalem.
PStrasznie tesknie za nimi a Pani szaleje z rozoaczy, ze nie moze byc przy mnie.
Jestem bardzo chory , ale silny! Wierze ze sie nam uda i juz niedlugo bedziemy razem!!
Cywilasek
Losowy avatar

Re: Cywil - wspanialy pies o wielkim kochajacym sercu

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 gru 2011, o 21:55

:welcome
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 19 gru 2011, o 22:01

Cześć.

Stan pieska jest stabilny?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Cywilasek » 19 gru 2011, o 22:16

Tomek napisał(a):Cześć.

Stan pieska jest stabilny?

Przytyl pare kg , kupki robi zdrowe chociaz czasami zdarzaja sie jakies rewolucje. Siersc lsni jak nigdy
Serce mi peka poniewaz ja jestem za granica a moj czworonozny przyjaciel musial wrocic do Pl poniewaz tutaj nie toleruja psa na mieszkaniu...
Jedynym wyjsciem jest szukanie nowego co nie jest proste...
Jest u moich rodzicow , ktorzy maja staly kontakt z lekarzem, ktory go prowadzil od malego.
Co gorsze jest alergikiem - glownie roztocza :shock: i wolowina.
Jutro pbd mial badania krwi., zeby sprawdzic jak sie ma jego watroba po lekach...
Po nowym roku kolejne badania kontrolne trzustki, sprawdzimy jak jego trzustka sie ma...

Nawet nie wiecie jak bardzo bolesne jest rozstanie z psiakiem ,ktorego sie kocha tak bardzo i w dodatku potrzebujacego stalej opieki i leczenia.... :-(
Cywilasek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 19 gru 2011, o 22:51

Witam, ten kto kocha potrafi sobie wyobrazić co przeżywacie. Dobrze, że są rodzice i chcą zaopiekować się Cywilem. Trzymam kciuki żeby udało się z mieszkaniem i żeby przyjaciel szybko mógł do Was wrócić. Psince życzę zdrówka, a Państwu cierpliwości.
Pozdrawiam :)
beata1965
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Cywilasek » 19 gru 2011, o 22:59

beata1965 napisał(a):Witam, ten kto kocha potrafi sobie wyobrazić co przeżywacie. Dobrze, że są rodzice i chcą zaopiekować się Cywilem. Trzymam kciuki żeby udało się z mieszkaniem i żeby przyjaciel szybko mógł do Was wrócić. Psince życzę zdrówka, a Państwu cierpliwości.
Pozdrawiam :)

Dziekujemy za slowa pocieszenia :friends

spadl pierwszy snieg a ja nie moge wysjsc z moim ,,malenstwem'' zeby pozarl sobie troche sniegu i zachrypl od ciaglego szczekania na lecace kulki sniezne... nawet ,,zlapac zajaca'' i obic sobie kosc ogonowa a potem miec mokra buzie od jego przepraszajacego nochala i patrzec na wyraz pyska mowiacy ,, tam byl kotek a ja nic za to nie moge ze ta smycz ma tylko 5 m'' :D
w dodatku zblizaja sie swieta....
Cywilasek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 19 gru 2011, o 23:47

Witamy na forum i zyczymy rychlego zakonczenia rozlaki :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 23 gru 2011, o 10:54

Witam serdecznie!

Mam nadzieje że wkrótce psiak będzie z Wami i szybko wroci do zdrowia!
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje