Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Owczarki niemieckie które znalazły dom.

Re: Czarna, długowłosa Delma - ma dom! :)

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 4 kwi 2014, o 20:44

Wiem tylko tyle, że sunia mieszka w Niemczech. Miały być zdjęcia z nowego domu - jeśli będą to wrzucę, póki co nic więcej nie wiem.

-- 27 kwi 2014, o 17:00 --

Zdjęcia Delmy z nowego domku i parę słów od właścicieli:
"Hallo Wioleta,Delma hat ein tolles Zuhause als Zweithund hier in der Nähe gefunden.Es sind sehr hundeerfahrene und sportliche Leute, die Delma ihrer Rasse entsprechend fördern werden!Ich werde regelmäßig Fotos und Informationen bekommen und ein paar Fotos findest du anbei.Viele GrüßeAndrea"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powodzenia psinko! :serce:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 42

Nieprzeczytany postprzez norineko » 4 maja 2014, o 19:06

No brawo!!! Super wieści!
Czyli trafiła do domku usportowionego, choć jeszcze nie wiadomo jak usportowionego, ale najważniejsze, że widać, że jest szczęśliwa i ma kompana (lub kompankę ;-))
Czekamy zatem na obiecany cd. :-)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 62

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 maja 2014, o 20:16

O rany, co za wieści! Co za foty! Co za radość!
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje