Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Owczarki niemieckie które znalazły dom.

Re: Czarna sunia w typie OS pilnie potrzebuje DT!

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 1 maja 2014, o 12:11

Sunia dalej ostrożna, ale łaknie kontaktu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 42

Re: Czarna sunia w typie OBG/OS pilnie potrzebuje DT!

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 1 cze 2014, o 20:02

Zmieniłam opis, bo zdaniem Pani Beaty Kora (takie otrzymała imię) to jednak bardziej Belg :)
Cytuję z FB:

Belg, belg!!! W rzeczywistości widziałam rodowodowe belgi mniej podobne do wzorca niż ona zdjęcie faktycznie tego nie odzwierciedla ja nawet powiedziałabym, że to zagubiony rodowodowy pies z lini z grubszą kościa, no ale ani tatuażu, ani chipa nie ma...

Jest bardzo wystraszona, ale charakter również ma typowo belgowy, zarówno swoje schizy, jak i szybkie przechodzenie nad nimi do porzadku dziennego. Uwielbia pracować z przewodnikiem i szybko przełamuje swoje strachy, jedyne co mnie martwi, to jej wrażliwość (strach) na różnego rodzaju dźwięki, mam obawy, że może to mieć niestety także podłoże genetyczne, a to oznacza, że trzeba wypracować z nią taki system, by wystraszona wracała do przewodnika, a nie biegła przed siebie... W tym wszystkim jest niesamowicie socjalna, nie widziałam w niej jakichkolwiek reakcji agresywnych w stosunku do ludzi, nawet wtedy, gdy była w panice. Sunia zasługuje na swój wymarzony domek, który ją zrozumie i zadba o jej potrzeby, "odwdzieczy" się na pewno, nie spośob jej nie pokochać Sama bym ją wzięła, gdyby nie moje 2 osobiste czarne stfforki i małe mieszkanko...
Odnośnie psów- nie da sobie w kaszę dmuchać, ale potrafi rozmawiać i dogadywać się

I zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Re: Czarna sunia w typie OBG/OS szuka najlepszego DS!

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 3 cze 2014, o 10:00

Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Czarna sunia w typie OBG/OS zostaje w DT na zawsze :)

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 5 cze 2014, o 23:02

DT stwierdził, że nikomu już suni nie odda - Kora zostaje na zawsze :yahoo:
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Re: Czarna sunia w typie OBG/OS zostaje w DT na zawsze :)

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 6 cze 2014, o 07:38

super :)
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje