Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 27 maja 2012, 14:04

Moi mili !! :)

Czy znacie hodowlę godną polecenia w której znajdę czarne owczarki ?????? - nie koniecznie w PL. Marzy mi się czarnuszek ''fajny'' . - Zarówno do szkolenia jak i do pobiegania po wystawach ..
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez matinee » 28 maja 2012, 12:18

Czarne owczarki dość często spotyka się w użytkach. Do szkolenia użytki są super, a do pobiegania na wystawach...no, powiedzmy, bardzo dobre :lool:Biegać można, ale na pudło bym nie liczyła...
Nie jest łatwo pogodzić w jednym psie te dwie funkcje. Nie na darmo istnieje podział na linię eksterierową i użytkową :-)
A jak często spotyka się czarne eksteriery, prawdę mówiąc nie wiem...DONa czarnego widziałam, ale krótkowłosego nie.
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Hodowca
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 9
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 28 maja 2012, 20:00

tak, to prawda - masz rację :)
Osobiście miałam doczynienia z zaledwie 3 czarnymi krotkowlosymi exterierami i gdzies tam w głowie wymarzyłam sobie psa .. i tak szukam .. Myśle o skierowaniu się w stronę Słowacji i Czech ..
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 28 maja 2012, 20:17

W hodowli ARPAT mają fajne czarnuchy po dobrych użytkach.Zerknij sobie na stronkę :lool:Znajomy ma psa, też czarnego, po tym samym ojcu (Ax z Kurimskeho haje) i powiem, że "gówniarz" naprawdę niezły jest - fajna obrona w wieku niespełna 11 miesięcy :ok:
Ja mam już jednego długowłosego czarnucha, więc na drugiego nie miałbym czasu ale... gdybym miał teraz wybierać, w ciemno pojechałbym właśnie tam.
Bobby
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: AXEL
Wiek: 44
Dołączył(a): 19 wrz 2011, 17:17

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 28 maja 2012, 20:36

Dzięki serdeczne :)Znam Ax-a :)- wertowałam już rodowdy jak tylko była zapowiedź miotu :)

Doczytałam ze Twój psiak jest z hodowli ''Arkadia'' - ale fotek nie znalazłam ;p Po jakich psach w Arkadii były czarne z długowłose ? Bardzo lubię Jankesa i Choco będace w tej hodowli osobiście Ja mam syna Cymesa.
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 28 maja 2012, 20:41

Na tym forum nie wstawiłem jeszcze fot Axela :ooops:są na innym forum, tym bardziej, hmmm, agresywnym...wątek pt."Axel z Gniezna". A propos rodziców mojego futra: matka-Naja Arkadia, ojciec- Yez Yankez Fezo. Żadne tam "super skojarzenie" ale Axel im się udał :ok::ok:
Bobby
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: AXEL
Wiek: 44
Dołączył(a): 19 wrz 2011, 17:17

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 28 maja 2012, 20:45

No to pochwal się i tu :):):) - bede nalegała :);p
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 28 maja 2012, 20:54

Wiesz, prędzej czy później pewnie i tu się pochwalę bo taka ze mnie chwalidoopa :ooops:jest jedno ale...rzadko kiedy mam czas "bawić" się wstawianiem fot a zajmuje mi to sporo czasu, bo komp to generalnie nie moje klimaty :głupol:wolę łąkę, las, psa, jakiś ślad, posłuszeństwa trochę albo na trening z obrony wyskoczyć :lool:
Bobby
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: AXEL
Wiek: 44
Dołączył(a): 19 wrz 2011, 17:17

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 19 lip 2012, 14:12

Jest już czarnuch u mnie :)

no co do terningów powolutku ćwiczymy już do ratownicta :)ale zobaczymy jak to bedzie ...
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Czarny owczarek

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 24 lip 2012, 10:57

Mnie zachwycają czarne DONki - kto wie, może kiedyś będę miała takiego ;)
Wadera
Avatar użytkownika
Świeżak
Imię: Grace
Wiek: 34
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post