Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czas karmienia

Nieprzeczytany postprzez cygan6 » 15 lut 2011, o 15:13

Moja Santa je 2x dziennie suche (Royal CC), tj o 6.30, pozniej wyjscie, oraz o 20.30 czyli jakieś 30 min po wieczornym spacerze. Oczywiście oprócz tego wszystko to co wyżuli czyli owoce(uwielbia jabłka), chleb, jajka (raz na tydzień) i przysmaki: suszone patyczki, przełyki wędzone itp.
cygan6
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Adela555 » 15 lut 2011, o 17:18

Ja swojego psa dwa razy dziennie karmie. Tzn. mama daje mu rano jak wstaje ok 6 - 8, a ja mu daje wieczorem 17 - 19.
Karmimy go zwykłymi karmami do których dodajemy witaminy bo to nam o wiele taniej wychodzi i bardziej się opłaca. Nie stać nas na RoyalCaniny, Boshe itp.
Adela555
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 15 lut 2011, o 17:52

My karmimy dwa razy dziennie,w południe i wieczorem suchą karmą,przyznaje rozleniwiłam się,bo dawniej częsciej psu gotowałam,uwielbia gotowane żarcie,dlatego jak już gotuje to na trzy dni i zamiast suchej jeden posiłek jest gotowany, albo cos z surowizny .A obecnie szukamy karmy która po zalaniu wodą nie pęcznieje , nie pęcznieje karma josera[obecnie ją jemy] i White Wolf Wild Forest ,znacie może jeszcze inne?
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 15 lut 2011, o 18:58

Moja dostaje ta ok. 18, bo na spacer chodzimy ok 15 jak jestem w domu. A latem to idziemy na spacer ok 19-20 to jedzonko dostaje ok 22 a później jeszcze trochę suchej karmy.
O dziwna ona jest, bo jak ma kostkę i karmę do wyboru. tzn. do miski wsypuję karmę, a kawałek dalej kość, a ona pośrodku to rzuca się na karmę, a potem degustuje się kością :lol:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 15 lut 2011, o 22:37

Do tej pory karmiłam 1x dziennie jednak kilka miesięcy temu przeszłam na 2 mniejsze porcje i sucz bardziej zadowolona. 1 porcja większa była dla niej za dużą i nie dawała rady wszystkiego zjeść a potem chodziła za mną krok w krok co by jej coś dać dobrego.. No to zmieniliśmy na dwa mniejsze posiłki i obie strony są zadowolone :)
Wyjątek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kokosanka » 16 lut 2011, o 14:35

Wolf, ja też uważam, że karmienie z ręki to super sprawa, to jedna z tych rzeczy, które wzmacniają więź człowieka z psem.
Kokosanka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez JanekAtos » 16 lut 2011, o 20:40

Mój on dostaje raz dziennie. Rano.
JanekAtos
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 17 lut 2011, o 10:24

Kokosanka napisał(a):Wolf, ja też uważam, że karmienie z ręki to super sprawa, to jedna z tych rzeczy, które wzmacniają więź człowieka z psem.

A jeszcze bardziej wzmacnia więż karmienie z ust ;) . I jakiej delikatności uczy psa :)
Ale ja to muszę robić w ukryciu, bo jak by mnie ktoś zobaczył, jak klęczę na czworakach i w zębach trzymam zakrwawiony kawałek surowego mięsa czy kość a sunia mi to delikatnie wyjmuje to telefon po panów z kaftanem bezpieczeństwa murowany :lol: :lol: :lol:

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 17 lut 2011, o 11:26

Adela555 napisał(a):Ja swojego psa dwa razy dziennie karmie. Tzn. mama daje mu rano jak wstaje ok 6 - 8, a ja mu daje wieczorem 17 - 19.
Karmimy go zwykłymi karmami do których dodajemy witaminy bo to nam o wiele taniej wychodzi i bardziej się opłaca. Nie stać nas na RoyalCaniny, Boshe itp.

Adela555 worek karmy Josera kosztuje w granicach 130 zł za 15 kg. ta karma jest super ma omega 3 i omega 6 hondoidyne i glkozamine a więc praktycznie wszystko czego porzebuje organizm psa i wtedy nie musisz podawać żadnych dodatkowych witamin a taki worek wystarczy ci spokojnie na miesiąc a nawet dłużej - skalkluj z mamą bo może okazać się że jednak was na to stać :)
pumagr
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 17 lut 2011, o 11:30

egonek5 napisał(a):My karmimy dwa razy dziennie,w południe i wieczorem suchą karmą,przyznaje rozleniwiłam się,bo dawniej częsciej psu gotowałam,uwielbia gotowane żarcie,dlatego jak już gotuje to na trzy dni i zamiast suchej jeden posiłek jest gotowany, albo cos z surowizny .A obecnie szukamy karmy która po zalaniu wodą nie pęcznieje , nie pęcznieje karma josera[obecnie ją jemy] i White Wolf Wild Forest ,znacie może jeszcze inne?

egonek każda karma praktycznie pęcznieje a ja karmie Josera Festival on ma po namoczeniu taki swój sosik moje psy ja bardzo lubią :P
pumagr
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje