Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czas karmienia

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 17 lut 2011, o 17:30

no my też josera festival teraz jemy i sosik też robimy :D ,wczesniej profilum ale ją wycofali gdyż podobno zawierała jakies srodki uzależniające,choc mój pies się nie uzależnił :shock: Josera pęcznieje?eee kłóciłabym się ;) mielismy karmy które po zalaniu wodą swoją objętosc podwajały ;)
Adela555 a może spróbujesz karmy brit jest dobrą karmą i tanią 15 kg worek kosztuje niecałe sto złoty ;) bardzo długo jadł ją mój pies.
http://www.krakvet.pl/karmy-podzial-fir ... 5_144.html
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 17 lut 2011, o 19:01

Amon jest teraz na Royal Canin Gastro Intestinal, raz dziennie - wieczorem, przed snem (próbowałam karmić dwa razy dziennie, ale Gamoń przed wieczorem nie ma ochoty na jedzenie). Suche czasami doprawiam dla smaku mieloną wołowinką, jajeczkiem lub jogurcikiem naturalnym (na wierzch, dla rozbudzenia apetytu, bo to niejadek potworny jest).
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 5 mar 2011, o 13:01

Nasz futrzak dostaje wieczorem po ostatnim spacerze miskę z Hillsem wdl rozpiski 2 miarki czasem doprawiona kurczaczkiem lub wolowinką bo jest niejadek z natury i suche to brr :D ale ostatnio przeszlismy w zimie na dwa terminy posilkow o 15tej i po ostatnim spacerze i po 1,5 miarki na jeden posilek :D i tez roznie bywa z dojedzeniem do konca zawsze musi pare kulek zostac :D
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 6 mar 2011, o 15:45

Dżaki dostaje dwa razy dziennie. Najpierw po porannym spacerze ok 7:30 i wieczorem, również po spacerze ok 18/19.
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez magdabroy » 10 mar 2011, o 19:42

Ja moją Torę karmię 2 razy dziennie i nie mam zamiaru tego zmieniać na jeden posiłek dziennie. Uważam, że zdrowiej, żeby jadła 2 mniejsze posiłki, niż jeden duży. Rano dostaje miarkę suchej karmy (Purina Pro Plan z jagnięciną bądż z łososiem) dosmaczana odrobina karmy z puszki. Wieczorem gotowany ryż z mięsem (drób, wieprzowina, wołowina przemiennie) z warzywami i siemie lniane. Do tego dodaję wit. od weta dla ras dużych i sama od siebie Omega-3. Do takiego jedzenia dochodzą jeszcze surowe jajka, jogurt naturalny, biały ser, czasem podroby, co 3-4 dni surowa kość. A jak mam ją ochotę porozpieszczać :lool: to dostaje parówkę cielęcą albo serek żółty :D
magdabroy
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 mar 2011, o 20:03

a po co karmę namaczać dorosłym psom? toż to zdrowiej na paszczę jak suche wetną...?
mój też wcina festivala, 175gram rano pół godziny/godzina po wejściu do domu po intensywnym wysiłku i 175 gram między 2 a 3 wyjściem jako podwieczorek. zdejmuję trochę z miarki jak dostanie kawał mięcha w ciągu dnia albo wetnie większą ilość smakoli. ostatnio zasmakował w tuńczyku, zanim zdążę odlać wodę z puchy jego nos wyrywa go ze snu i przychodzi się oblizywać jako zapowiedź że on wie że to zaraz do jego michy trafi :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 20 mar 2011, o 17:58

Moje psy dostaja zarcie (sucha karma) 2 razy dziennie, pierwszy raz o 12tej, drugi raz o 20tej. W miedzyczasie kilkakrotnie probuja przekonac mnie, ze jestem wyrodna i pozwalam im na glodowanie.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 26 gru 2011, o 21:54

Tora dostaje teraz Purine Pro Plan 4-5 razy dziennie. Pierwszy ok. 7.00, ostatni ok. 20.00
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje