Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Czego nasz pies nauczył się "przy okazji"

Nieprzeczytany postprzez Joan » 30 sie 2013, o 00:08

Kombinatorzy nie z tej Ziemi! Jeszcze tylko tego brakuje, żeby wołali hydraulika (w sprawie tej nielecącej wody). :roftl:
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 30 sie 2013, o 00:19

Joan napisał(a):Kombinatorzy nie z tej Ziemi! Jeszcze tylko tego brakuje, żeby wołali hydraulika (w sprawie tej nielecącej wody). :roftl:

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Yustyna » 30 sie 2013, o 06:45

To ja jeszcze o Cookie- co wykumała przy okazji paromiesięcznej socjalizacji z kotem. Ponieważ ogólnie chciała kicię zjeść, więc w końcu wdrożyłam bezwzględne warowanie przy kocie ( faza przejściowa). Obecnie - wykorzystuje to przy każdym psiaku, szczeniaku, który wzrostem odpowiada wielkości kota. I robi to sama- bez jakiś dodatkowych z mojej strony upomnień. I mnie to zdecydowanie pasuje i właścicielom małych czy młodych piesków również. Każde podejście maleństw- moja Cookie ma zakodowane: należy warować i dać się spokojnie obwąchać, obejść dookoła itd. Nie wiem jak by to wyglądało z innym kotem... nie miałam okazji sprawdzić.
Yustyna
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Cookie i Abby
Imię: Justyna
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 3 lut 2014, o 18:14

Nasz Drago nauczył się ostatnio przynosić piłkę/frisbee do nogi.. Nigdy go nie uczyłam, uczyłam natomiast Arię, chyba zauważył, że jak się przyniesie jedną piłkę do nogi to druga poleci, a jak nie, to wszyscy będą stać i patrzeć się na siebie ;D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez norineko » 13 lut 2014, o 13:31

Niestety muszę dopisać, bo najnowsza z rzeczy "przy okazji" to kradzieże...pieniędzy. A i kluczy od mieszkania... :mur:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "LENA" Sp. z o.o. oferuje każdemu z domowników wykup portmonetek lub kluczy, także pilotów i telefonów komórkowych, raz nawet w ofercie pojawiły się okulary. Przedmioty handlu są przynoszone i podawane każdemu do ręki. Jeśli klient zechce kupić to pojawia się natychmiast żądanie wypłaty i bardzo sugestywnie jest pokazane ile i co się za dany przedmiot należy.
Wszystkie przedmioty są organizowane w jakiś cudowny sposób, najczęściej znikają one ze stołów, stolików, krzeseł i innych miejsc. I gdy pada sakramentalne "gdzie są do ....... moje klucze" pojawia się PUH LENA Sp. z o.o. z rzeczonymi kluczami i baaaaardzo zadowoloną miną. :lool:
Najczęściej jednak spółka wychodzi naprzód oczekiwaniom potencjalnych klientów i sama prezentuje ofertę krążąc od jednego do drugiego. Ograniczona odpowiedzialność polega na tym, że oferta nie zawsze jest trafiona, np. są klucze a ktoś marzy właśnie o poczytaniu książki...
Myślę, że spółka dopracuje wkrótce szczegóły, może skorzysta z jakiś szkoleń z pakietu tych dofinansowanych przez UE a kierowanych do mikroprzedsiębiorstw... :ok:

(Podpatrzone - magazyn skradzionych przedmiotów znajduje się na legowisku właścicielki jednoosobowej firmy.)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 62

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 13 lut 2014, o 15:35

Genialna Lena :D ,a opis jeszcze lepszy :)
Falko natomiast zauważył,że jeżeli zaszczeka w określony sposób,to zwrócę na niego uwagę.
Zrobił tak raz,a ja zapytałam: co pies chciał?...i Rudości pognało do kuchni pokazać mi,że jest głodny, po czym przydreptało do pokoju i grzecznie czekało aż wrócę z chrupkami.
Teraz, za każdym razem, kiedy zaszczeka w ten właśnie sposób, tak cichutko, dość nisko i prosząco,to oznacza,że chciał by zjeść posiłek nie z miski,ale z ręki :D
Oj, rozpuściłam gada :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 13 lut 2014, o 16:12

Ja od lat używam jednej muzyczki jako sygnał, że ktoś dzwoni, na mojej komórce. I nawet nie wiem kiedy, ale odnotowałam, że mój pies czasami tak ma, że się niezwykle nakręca, potrafi się zerwać ze snu itd... okazało się, że zaczęła kojarzyć iż ten konkretnu utwór, a już w ogóle rozmowa telefoniczna oznacza coś miłego - a to ktoś wpadnie, a to my idziemy z kimś się spotkać. I potrafi się w środku snu zerwać jak go usłyszy i nasłuchiwać. I obtańczyć mnie jak rozmawiam z kimś :) Reaguje tylko na ta jedna konkretna piosenke. Oczywiście nigdy jej tego nie użyłam, a skojarzenia wcale nie takie bliskie w czasie w łańcuchu skutek-przyczyna. Ale się utworzyło skojarzenie miłe.
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Pochwały: 27

Nieprzeczytany postprzez Joan » 13 lut 2014, o 16:59

norineko napisał(a):Niestety muszę dopisać, bo najnowsza z rzeczy "przy okazji" to kradzieże...pieniędzy. A i kluczy od mieszkania... :mur:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "LENA" Sp. z o.o. oferuje każdemu z domowników wykup portmonetek lub kluczy, także pilotów i telefonów komórkowych, raz nawet w ofercie pojawiły się okulary. Przedmioty handlu są przynoszone i podawane każdemu do ręki. Jeśli klient zechce kupić to pojawia się natychmiast żądanie wypłaty i bardzo sugestywnie jest pokazane ile i co się za dany przedmiot należy.
Wszystkie przedmioty są organizowane w jakiś cudowny sposób, najczęściej znikają one ze stołów, stolików, krzeseł i innych miejsc. I gdy pada sakramentalne "gdzie są do ....... moje klucze" pojawia się PUH LENA Sp. z o.o. z rzeczonymi kluczami i baaaaardzo zadowoloną miną. :lool:
Najczęściej jednak spółka wychodzi naprzód oczekiwaniom potencjalnych klientów i sama prezentuje ofertę krążąc od jednego do drugiego. Ograniczona odpowiedzialność polega na tym, że oferta nie zawsze jest trafiona, np. są klucze a ktoś marzy właśnie o poczytaniu książki...
Myślę, że spółka dopracuje wkrótce szczegóły, może skorzysta z jakiś szkoleń z pakietu tych dofinansowanych przez UE a kierowanych do mikroprzedsiębiorstw... :ok:

(Podpatrzone - magazyn skradzionych przedmiotów znajduje się na legowisku właścicielki jednoosobowej firmy.)

Pękam ze śmiechu. :lool: :lool: :lool:
Ale głośno nie przeczytam, bo Woland podsłucha. :roftl: :roftl: :roftl:

A z tymi skojarzeniami, to z latami powstają wręcz magiczne - nikt jeszcze nic nie wie, a pies już wie. :lool:
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 14 lut 2014, o 13:18

norineko napisał(a):Niestety muszę dopisać, bo najnowsza z rzeczy "przy okazji" to kradzieże...pieniędzy. A i kluczy od mieszkania... :mur:

Magda chyba z powołaniem się minęłaś :lool: Nie wiem co zabawniejsze - opis czy kombinacje Lenki :roftl:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 42

Nieprzeczytany postprzez Tropka » 15 lut 2014, o 14:07

Kiedy mąż mówi-,,kochanie idę na papierosa'' psy biegną do drzwi i czekają na niego aby mu asystować ;-) ;-)
Tropka
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Dorota

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje