Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Częste "odbijanie sie"

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 30 maja 2013, o 22:33

Ostatnio zauważyłam, że Haszowi często się odbija. Nie występuje to tylko po zjedzeniu, ale także w różnych innych sytuacjach. Są to bardzo głośne odbicia.
Czy ktoś z Was zauważył to u swojego psa? Nie wiem czy mam się tym martwić.
Może u psów tak jak u ludzi występuje refluks żołądka, młody chce się ze mną solidaryzować i też nabawił się tej choroby.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Obrazek
haszysz
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Re: częste "odbijanie sie"

Nieprzeczytany postprzez bolek169 » 30 maja 2013, o 22:41

Słyszałem o kocie który, tak jakby przejmował choroby od właśćicielki.. ale nie moge pomoc w temacie wyzej
bolek169
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sara
Imię: Bolesław

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 31 maja 2013, o 07:55

Jeśli nie towarzyszy temu nic innego, to nie ma się co przejmować. Jeżeli zdarza się to bardzo często (codziennie) to spróbuj przez dłuższy czas monodietę, czyli codziennie to samo bez żadnych modyfikacji. Wyklucz też kupne psie przysmaki itp.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 31 maja 2013, o 18:51

Zuli też odbija się jak przysłowiowej krowie po liściach.Zawsze po jedzeniu .
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Ruta » 1 cze 2013, o 10:02

Musisz zrobić kontrast przewodu pokarmowego albo gastroskopię albo usg. I unormuj mu dietę. Oczywiście wstępnie trzeba przeanalizować czym go karmisz etc..Oczywiście wdraża się też leki na bazie omeprazolu, ale to już po diagnostyce.
Ruta
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje