Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: Częstochowa - warsztaty z posłuszeństwa sportowego z A.M

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 7 mar 2012, o 15:59

Będzie mi miło Was poznać i z Wami popracować :-)
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Pochwały: 17

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 8 mar 2012, o 13:07

A nam będzie miło poznać znanego szkoleniowca i uczyć się od niego przez te parę godzin. :-) Nie wspomnę, że to moja pierwsza taka "impreza" z psem więc jestem niezmiernie podekscytowana. Do tej pory jeździłam na wystawy psów (bez psa) albo zawody jeździeckie - raz na 3-4 lata :D pooglądać.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Majki » 8 mar 2012, o 13:36

Anetko a ja jeszcze się chciałem dowiedzieć jakby wyglądała sytuacja, gdybym przyjechał sam ale z dwoma psami :) tzn czy cena normalnie 70 zł i jakbym z nimi wchodził na ćwiczenie :)
Majki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 8 mar 2012, o 13:51

Majki,
masz dwie opcje:
1. zapłacić za jednego psa i jeden trening z jednym psem a drugi trening z drugim psem.
2. zapłacić za dwa psy (wtedy 120zł) i wtedy wychodzisz po dwa razy na trening z każdym psem.
Pozdrawiamy

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez zibi_J » 11 mar 2012, o 12:55

Jest jeszcze trochę czasu, ale przypominam o terminie wpłat gdyż więcej osób zgłosiło chęć uczestnictwa w zajęciach niż wpłaciło pieniądze. Na razie nie ma minimum aby się odbyło.
zibi_J
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez viki » 11 mar 2012, o 16:57

ja bardzo chciałam być , już się nakręciłam na te warsztaty, niestety okazało się że mam w dniach 14, 15 kwietnia dodatkowy zjazd na uczelni plus 15.04 zaliczenie z jednego przedmiotu z wpisem do indexu, także bardzo żałuję, nie mogę do Was dołączyć :negatyw: :-(( ....
Czekam za to na obszerną fotorelację z warsztatów, bo napewno będzie super . Oczywiście trzymam kciuki za wszystkie psiaki i ich właścicieli :-)
viki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 12 mar 2012, o 11:14

Viki a jednak szkoła.. no trudno, wielka szkoda. Ciekawe czy warsztaty dojdą w ogóle do skutku... Taka okazja nie zdarza się co chwilę, więc warto to wykorzystać.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez viki » 12 mar 2012, o 11:29

Kiria napisał(a):Viki a jednak szkoła.. no trudno, wielka szkoda. Ciekawe czy warsztaty dojdą w ogóle do skutku... Taka okazja nie zdarza się co chwilę, więc warto to wykorzystać.

jednak szkoła, niestety są to ćwiczenia wraz z zaliczeniem, których nie mogę opuścić - szkoła jednak jest dla mnie ważniejsza niż wyjazd na warsztaty - nawet jeśli odbywają się rzadko w naszym rejonie. Gdyby miała tego dnia sam wykład bez zaliczenia, to bym odpuściła na rzecz tego szkolenia, ale w obecnej sytuacji nie mam po prostu wyboru.
powodzenia.
viki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 12 mar 2012, o 13:10

viki napisał(a):jednak szkoła, niestety są to ćwiczenia wraz z zaliczeniem, których nie mogę opuścić - szkoła jednak jest dla mnie ważniejsza niż wyjazd na warsztaty - nawet jeśli odbywają się rzadko w naszym rejonie.

Szkoła najważniejsza więc wybór prawidłowy :ok: :-)
Pozdrawiamy

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez viki » 12 mar 2012, o 13:35

AM-ON napisał(a):
viki napisał(a):jednak szkoła, niestety są to ćwiczenia wraz z zaliczeniem, których nie mogę opuścić - szkoła jednak jest dla mnie ważniejsza niż wyjazd na warsztaty - nawet jeśli odbywają się rzadko w naszym rejonie.

Szkoła najważniejsza więc wybór prawidłowy :ok: :-)

nie ukrywam że baaardzo żałuję że się z Wami wszystkimi nie spotkam 15 kwietnia - nastawiłam się bardzo pozytywnie na ten kwietniowy weekend, byłam przekonana prawie na 100% że uda mi się do Was dołączyć, a tu takie "kwiatki" no i mega rozczarowanie :-( ...
AM-ON mam jednak nadzieję, że zagościsz ponownie w nasze strony ( okolice Częstochowy/Radomska) :-) i będzie jeszcze okazja się z Tobą na takim szkoleniu spotkać i popracować :-)

pozdrawiam :-)
viki
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje