Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Czy którąś z tych warszawskich szkół polecacie?

Nieprzeczytany postprzez emem » 15 sty 2013, 10:37

Jestem na etapie wyboru kursu posłuszeństwa dla psiali. Znalazłem kilka szkół, które mnie zainteresowały, także pod kątem długiej współpracy - chciałbym pracować z psem, ile się da :). Czy któraś z nich jest godna polecenia?

1. AKS (ta mnie najbardziej zainteresowała)
2. Cywil Psia Akademia
3. Baritus
4. Ośrodek Szkolenia Psów

-- 15 sty 2013, o 23:41 --

emem napisał(a):Jestem na etapie wyboru kursu posłuszeństwa dla psiali. Znalazłem kilka szkół, które mnie zainteresowały, także pod kątem długiej współpracy - chciałbym pracować z psem, ile się da :). Czy któraś z nich jest godna polecenia?

1. AKS (ta mnie najbardziej zainteresowała)
2. Cywil Psia Akademia
3. Baritus
4. Ośrodek Szkolenia Psów



Żadnej? Żal...
emem
Losowy avatar

Re: Czy którąś z tych warszawskich szkół polecacie?

Nieprzeczytany postprzez Ryszawa » 08 lut 2013, 18:28

Ja byłam w Baritusie w sierpniu przez miesiąc. Plus taki że piesek może się przyzwyczaić do dużej ilości innych psów. Minus - z racji tej dużej ilości psów nie ma możliwości indywidualnego podejścia przez szkoleniowca...

Znalazłam szkoleniowca indywidualnego, który się skupia tylko na mnie i mogę polecić:)
Ryszawa
Losowy avatar

Re: Czy którąś z tych warszawskich szkół polecacie?

Nieprzeczytany postprzez malkin » 08 lut 2013, 21:07

ja słyszałam o Cywilu -na polach mokotowskich że jest ok .
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post