Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Czy Wasze psy miewają sny?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 wrz 2011, 09:56

Mój ma. Uwielbiam gdy przez sen wydaje z siebie stłumione (na zamkniętym pysku) szczekanie i warki. Przebiera też nóżkami, wprawdzie nie tak jak pies na poniższym video. ;-)

Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 27
Dołączył(a): 12 lut 2011, 17:20

Re: Czy Wasze psy miewają sny?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 wrz 2011, 10:08

był jeszcze taki drugi filmik w necie - na tamtym ubrali mu jakiś kask ;-)

N pewno że ma, tuptusia pewnie za jakimś wielkim befsztykiem, mruczy albo na coś warczy :) I czasami w nocy się zastanowię czy on śpi czy nie, tak głośno sobie mruknie ;)
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 25
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: Czy Wasze psy miewają sny?

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 21 wrz 2011, 11:33

Moje psiaki też mają :)
i właśnie co wtedy najlepiej zrobić jak słyszę jak pies piszczy itp. Budzić czy zostawić aż sam się uspokoi. Czy lepiej obudzić go przez głos czy dotyk ?
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 23
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 11
Dołączył(a): 15 lut 2011, 10:34

Re: Czy Wasze psy miewają sny?

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 21 wrz 2011, 13:34

kalyna napisał(a):Moje psiaki też mają :)
i właśnie co wtedy najlepiej zrobić jak słyszę jak pies piszczy itp. Budzić czy zostawić aż sam się uspokoi. Czy lepiej obudzić go przez głos czy dotyk ?

Słyszałam albo czytałam gdzieś kiedyś, nie pamiętam teraz dokładnie, że nie powinno się raczej budzić, tylko zmienić fazę snu , np. przez klaśnięcie, lub coś podobnego tylko nie aż tak głośno, żeby się zwierzak nie obudził..? Szczerze nie wiem, czy to prawda.
Ale może ktoś wie coś więcej na ten temat :ooops:

Moja też raz na jakiś czas piszczy albo łapkami przebiera, ale to trwa chwile i powraca do normalnego spanka.
"Jest Twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, Twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem.
Będzie Twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 16
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 13:29

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post