Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 lut 2011, 17:04

Stosowaliśmy tak jak Janek do pierwszych urodzin, może trochę dłużej. Dawkowania niestety nie pamiętam, kupowaliśmy tutaj http://www.anber.com.pl/ANIVITAL_Cani_Agil_225_tabletek-189.html. Swego czasu mieli w tym sklepie najlepszą cenę.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 13 lut 2011, 17:22

Tak anber
do tego sklepu w moim mieście chodzę :D
Majkowa
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Lucky_Luke » 13 lut 2011, 18:44

My w anberze z Wadowic kupujemy CaniAgil - najtańszy. CanVit sprawdza się u nas rewelacyjnie. :D

Dawkowanie jest różnie podane, zależy jakie opakowanie. My dajemy 1 tabl na 10kg masy ciała. Aktualnie dajemy 2,5 tabl.
Ostatnio edytowano 13 lut 2011, 18:48 przez Lucky_Luke, łącznie edytowano 1 raz
Lucky_Luke
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 13 lut 2011, 18:47

Lucky skąd jesteś? :D
Majkowa
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Lucky_Luke » 13 lut 2011, 19:03

Z daleka ;)
Lucky_Luke
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 13 lut 2011, 19:07

Ee o lepszą odpowiedź mi chodziło.

A myślałam że z bliska :lol:
Majkowa
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 15 lut 2011, 13:15

Bardzo dobrze sprawdzają się wkładki wklejane do uszu od wewnątrz ale u nas nie można ich kupić są w Niemczech w każdym sklepie z artykułami dla zwierząt jak masz tam kogoś to poproś żeby ci kupił , nie są drogie ale można też zrobić samemu , wycinasz z dość miękiej skóry dwa kawałki w krztałcie ucha i wklejasz od wewnątrz dla lepszego efektu można wygolić sierść w środku wtedy nie będzie ciągło przy zdejmowaniu , myślę że jak pochodzą tak ze dwa tygodnie to chsząstka na tyle się wzmocni że uszy będą stały no i preparaty wspomagające też trzeba dawać samo wapno nie wystarczy , karma którą karmisz swoje psy jest bardzo dobrze zbilansowana i przyswajana przez psy - polecam karmienie nią cały czas :P
pumagr
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 15 lut 2011, 17:21

Niestety w Niemczech to ja nikogo nie mam :cry:Jedynie Holandia ale to za dużo kłopotu :|
Jak myślicie bo wyczytałam na jednym forum że dobrze sprawdza się klej bison?
Podklejają nim uszy z boku
Próbuje dawać Can- Vit ale widać jedzą to z obrzydzeniem <z czym to dajecie?>
Może spróbuje też Vetcal <miałam go już i wtedy Misiowi stały uszy>
Cały czas daję wapno.
Czy jak daję Can-Vit to wapno odstawić?

Oto ich uszy jakieś 5 dni temu
Obrazek
Majkowa
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Gita » 15 lut 2011, 18:28

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym pieskom badanie krwi na poziom wapnia i fosforu. Niedawno był na "forum którego nie podlinkowujemy" wątek, w którym wyczytałam, że uszy mogą być miękkie od nadmiaru wapnia.
Robiłam niedawno wyniki swojej suce, za morfologię i prawie całą biochemię zaplaciłam 80 czy 90 zł. Te wszystkie suplementy i witaminy są też drogie - a przynajmniej będziesz wiedziała czego psom brakuje.
Ja nie podaję żadnych sztucznych witamin, wolę podać jajko ze skorupką oraz kurze łapki i twarożek.
Śliczne pyszczki mają Twoje pieski :)
Gita
Losowy avatar

Re: Czym i jak podklejacie uszy waszemu psiakowi?

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 15 lut 2011, 18:33

Czytałam ten wątek
Nie posiadam po ostatnich zakupach takiej sumy :shock:

Myślę że nadmiar można wykluczyć:
przez miesiąc dostawały kiepską karmę z biedronki bez witamin + gotowane kurze łapki z makaronem
więc wątpię ale jeśli nic nie pomoże to będę musiała trochę zaoszczędzać i zrobić chociaż jednemu badanie :|
Majkowa
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post