Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez JacekJF » 10 paź 2018, o 15:30

Wydaje mi się że domowa kuchnia zawsze będzie lepsza dla psa od suchej. Podobnie jak mięso dla psa gorsze od mięsa dla ludzi. Owczarki w okresie od 0 do roku tak szybko rosną że nie można tego niszczyć z wygodnictwa suchą karmą. I chociaż w pierwszym okresie (jeśli już ktoś decyduje na psa) powinien dać mu szansę na prawidłowy rozwój. A szanowni weterynarze nie doradzali bezwzględnie suchej. Z tego co wiem dużo szczeniaków ma podobne problemy do mojego. U mnie na szczęście trwało to niedługo , jeszcze dużo czasu w okresie rozwoju przed nim i mam nadzieję że zdąży nadrobić.

Pozdrawiam
JacekJF
Nowy forumowicz
Imię: Jack

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje