Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czym karmicie szczeniaka,,opinie?

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 19 sie 2012, o 22:48

Zbychu, Volt ma poniekąd racje... i Pani Grażyna też. A poza tym, każde szczeniaki są odrobaczane zawsze. Przynajmniej nie spotkałam jeszcze takiego, który by nie był .

Jajko surowe dawaliśmy potem , i dajemy je do teraz. Kaja dostawała przeróżniste rzeczy do jedzenia, nigdy nie było żadnych problemów żołądkowych czy jakichkolwiek innych. Raz tylko wymioty ale jak sie okazało zjadła znalezioną w trawie purchawkę.
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Czym karmicie szczeniaka,,opinie?

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 19 sie 2012, o 23:49

Volt napisał(a):Idąc Twoim tropem myślenia, nie powinieneś z psem wychodzić poza sterylne warunki, bo tam czają się groźne wirusy i bakterie :mur:
Fachowej lektury nie potrzebuje, ufam swojemu weterynarzowi jak i wlasnemu doświadczeniu. :-)

Co powinienem, i gdzie wychodzić z moim psem powinno Cię to interesować jak zeszloroczny śnieg. Ufaj komu chcesz, nie interesuje mnie to kompletnie, a Twoje jak sądzę ogromne doświadczenie i tak nie wplynie na moje zdanie ;-)

PS. Bardzo przepraszam autora tematu za OT, ale Kolega Volt jest szalenie ambitny.
Zbychu
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje