Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czym karmicie?

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 18 kwi 2012, o 08:45

Ja Fabiolę karmię Barfem.
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez Pako » 18 kwi 2012, o 08:53

Ja karmie mojego półrocznego psiaka purina-dog-chow-puppy-large i również puszkami propesko junior,do tego witaminki,coś na stawy i tarta marchew.Od czasu do czasu jabłko i twaróg tłusty z żółtkiem i skorupką.Jest zdrowy,sierść błyszcząca i wszystko ogólnie oki;-)
Pako
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 18 kwi 2012, o 13:03

Ja w przyszłym miesiącu przerzucam się na Brit premium Junior Large. Jeśli chodzi o puszki to Animonda GranCarno, niedługo już dla dorosłych. Plus jakiś ryż, gotowane mięsko, ser twarożek, żółtko.
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 18 kwi 2012, o 23:05

ja mogę podawac tylko suchą karmę w tej chwili Nutra Gold Breeders Bag , niestety wczoraj spróbowałam
z puszką i źle to się dla niego skończyło - automatycznie sensacje jelitowe taki drażliwy:(
sucha karma musi byc koniec kropka mogę zmieniac tylko w obrębie suchych karm i nie eksperymentowac z mokrą karmą - (opinia weterynarza)
czasem coś mu daje ale to naprawde minimalne ilosci jak na takiego psa np.kawalek kiełbasy czy surowe jajko, trochę jogurtu.Cóż taka jego uroda nic na siłę
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 2 maja 2012, o 15:05

O czarnej już pisałam, a mały jest na Eukanubie Puppy Large Breed. Póki co wszystko ok. łącznie z zadowoleniem wetki ;-)
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 18 maja 2012, o 10:40

My od paru dni jesteśmy na Pro Pac z chondroityną, psu bardzo smakuje.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez deoc » 23 sty 2013, o 18:28

U nas Buster od początku na Royal German Shepherd 30... Wszystko ok, dodatkowo jako co jakiś czas, marchewka i płatek mandarynki. Dodatek canvitu, ale pies wtedy nie chce jeść..chyba ze na karmę z canvitem wbije jajko... Wymienia zęby, więc sucha bulka czy kromka chleba za która dałoby się pociąć... Ostatnio skoczył worek royala i przez 2 dni jadl Aron czy cos... nawet bardziej mu chyba smakowała...Następna kupujmy orijen, lub Totw na probe

-- 23 sty 2013, o 18:28 --

U nas Buster od początku na Royal German Shepherd 30... Wszystko ok, dodatkowo jako co jakiś czas, marchewka i płatek mandarynki. Dodatek canvitu, ale pies wtedy nie chce jeść..chyba ze na karmę z canvitem wbije jajko... Wymienia zęby, więc sucha bulka czy kromka chleba za która dałoby się pociąć... Ostatnio skoczył worek royala i przez 2 dni jadl Aron czy cos... nawet bardziej mu chyba smakowała...Następna kupujmy orijen, lub Totw na probe
deoc
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez hulan » 23 sty 2013, o 19:18

barfik
hulan
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dora
Imię: Joanna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 24 sty 2013, o 10:58

Na początku był dramat bo Czarecki uznawał tylko Friskies, po ciężkich bojach udało się go przestawić na Purina Dog How Puppy Large with Turkey, a dzisiaj ma dojść pierwsza paka Brit Premium Junior Large i o ile Czareckiemu zasmakuje oraz nie będzie żadnych sensacji przy Bricie Premium zostaniemy, do tego codziennie witaminki, od czasu do czasu kuchnia domowa - marchewka z ryżem (makaronem) i wątróbką (chyba że bezczelny pan zje psu wątróbkę :lool: wtedy Czarecki dostaje kurczaka). Średnio raz w tygodniu jakiś twaróg lub trochę mleka, obowiązkowe jajo i surowa marchewka lub jabłko.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 26 sty 2013, o 16:56

Ostatnio przerzuciłam się na Husse Pro Extra i jestem bardzo zadowolona. :) tej karmy nie ma na stronie, ale można ją zamówić u przedstawiciela Husse.
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje