Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czym karmicie?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 mar 2011, o 06:56

Aga i N napisał(a):toż to jest nieświadome wykorzystanie teorii dominacji! :lol:

Jakie tam nieświadome. :P :-P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 mar 2011, o 07:25

no wiesz... ja bym się wkurzyła gdyby mi ktoś najlepsze chrupki powyżerał :lol: a naszym psom po prostu to do głowy nie przyjdzie :? :lol:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 mar 2011, o 07:27

Viggo to dobry chłopak, mojego nie ruszy a swoim to nawet z kicią się podzieli. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Rex » 27 mar 2011, o 17:25

Nasz Rexiol to złodziej jest naszego jedzenia sam nie weźmie ze stołu to plus dla niego ale jak tylko królika karmimy szczególnie sianko jak dostaje to podchodzi do klatki i mu wyciąga złodziejaszek jeden :lool: :lool:
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 27 mar 2011, o 17:30

Oj, bo glodzicie biedaczysko to nawet siankiem nie pogardzi :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rex » 27 mar 2011, o 17:33

Rex to ma za dobrze szczególnie u pana bo kolacje je razem z panem :lool: i jeszcze swoje jedzonko, nie każdy psiak ma tak dobrze ja czasem twierdze,że zadobrze mu nawet :lol: :lol:
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 mar 2011, o 17:36

a no bo najlepsze sianko to to noteckie, pamiętam jeszcze jego zapach... ale nigdy nie próbowałam ;)
Nazgul to jest taki mały prosiak, jak widzi że ojciec idzie sobie śniadanie do pracy szykować, siedzi i go obserwuje, a jak skończy i odchodzi to ten buszuje pod stołem :lol: aaaa :scratch to ja mam w takim razie dwa prosiaki w domu :ooops: ale przynajmniej jest czysto jak są dwa niż jak jest jeden co wiecznie brudzi tzn. kruszy :lol:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 5 cze 2011, o 13:37

http://www.escobar.user.icpnet.pl/karmienie.htm

Na tej stronie są opisane poglądy żywieniowe bardzo zbliżone do moich.
Polecam przeczytać do końca, bo tekst ciekawy mimo, że nieco kontrowersyjny.
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 5 cze 2011, o 20:50

Aisance napisał(a):http://www.escobar.user.icpnet.pl/karmienie.htm

Na tej stronie są opisane poglądy żywieniowe bardzo zbliżone do moich.
Polecam przeczytać do końca, bo tekst ciekawy mimo, że nieco kontrowersyjny.

nie uwazam ze kontrowersyjny bo zawiera duzo racji i jak jest napisane wymaga od nas zdrowego rozsądku :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Martusia1106 » 6 cze 2011, o 13:15

Skoro jestem tutaj szczeniaczkiem to chetnie podziele sie informacjami co jada moja suczka:)))

na poczatku jadla Orijena, ale karma w ogole jej nie podeszla, pozniej Royala, i dodstala strasznego uczulenia..caly czas sie drapala...no a teraz z powodzeniem wyjada Hillsa oraz mokra animonde, do tego uwielbia zjesc czasem jabluszko, bananka, marchewke i nawet ostatnio pokusila sie o brzoskwinke !!!! czasem tez plasterk lub 2 :) zoltego serka i bialego a na stawiki Artloflex

Pozdrawiam,
Martusia1106
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje