Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Danaos dawne Wolf Lake

Nieprzeczytany postprzez niusia » 27 maja 2014, o 20:42

Witam, na tym forum to mój pierwszy post, na sąsiednim owczarkowym jestem pod nickiem ilo1995. Mam taką prośbę o opinie o tej hodowli, przenieśli się rok temu do ZK. Ktoś ma może pieska od nich? Planujemy 3 owczara ale to narazie jeszcze plany choć przygotowania czas zacząć:) Pozdrawiam :on:
niusia
Losowy avatar
Nowy forumowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Omen, Saga
Imię: ilona

Re: Danaos dawne Wolf Lake

Nieprzeczytany postprzez MIŁOŚNICZKA PSÓW » 25 sie 2014, o 16:52

Nie polecam, sprzedają chore psiaki
MIŁOŚNICZKA PSÓW
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: iwona

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 26 sie 2014, o 10:17

Skoro jesteś z Wałcza, to dlaczego szukasz tak daleko? Przecież praktycznie pod nosem :lool: masz fajne (chyba) hodowle.
Szpak
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Danaos » 15 wrz 2014, o 06:46

MIŁOŚNICZKA PSÓW napisał(a):Nie polecam, sprzedają chore psiaki

Witam.
Jestem właścicielką hodowli Danaos. Jak dotąd nie otrzymałam żadnej informacji od osób które zakupiły u mnie szczeniaczka, że jest chore.

Po pierwsze „MIŁOŚNICZKA PSÓW” takie oszczerstwa bez podstaw prawnych (bez dowodu) mogą być karalne. Zatem bardzo proszę oszczędzić sobie takich tekstów, gdyż przekaże te sprawę do organów sądownictwa.

Po drugie, myślę że każdy hodowca czyta ten watek na forum i zgodzi się ze mną, że w przypadku gdy nowy właściciel kupi z hodowli szczeniaczka „chorego” , powinien niezwłocznie skontaktować się z hodowca który w profesjonalny sposób pomoże wyjść z zaistniałej sytuacji.

Po trzecie, przede wszystkim mając odwagę pisać na forum takie głupoty bez podstaw, proszę się przedstawić, a nie szukać zbędnej sławy.

Zapraszam do konwersacji online ( numer telefonu na naszej stronie http://www.wolflake.pl ) i przedstawienie dowodów tego stwierdzenia, że w hodowli sprzedaje „chore” psy.

Ps. Kulturalny człowiek na wiadomości „priv” z grzeczności odpowiada.

Pozdrawiam Alicja Żak hodowla Danaos
Danaos
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Alicja

Nieprzeczytany postprzez irenan2000 » 6 lut 2015, o 09:33

Witam serdecznie, jestem tu nowa. Szkoda bardzo , że ludzie wypisują brednie odnośnie tej hodowli. Osobiście kupuję szczeniaka z tej hodowli. Też miałam obawy ponieważ tak naprawdę z wyjątkiem osoby podającej się za Miłośniczkę Psów (która pisze takie opinie nie tylko na tym forum ) nie znalazłam żadnej opinii. Dlatego zaczęłam sama prześwietlać rodowód tych psów , co dla osoby chcącej kupić psa ze zdrowej hodowli nie ma żadnego problemy. Zarówno rodzice szczeniaka jak i jego dziadkowie są wolni od dysplazji HD, ED. Mają wyszkolenie i testy psychiczne zaliczone. Naprawdę musiałabym mieć dużego pecha , żeby na trafić na psa chorego.
irenan2000
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: DRAGON
Imię: Irena

Nieprzeczytany postprzez Marcin » 7 sie 2018, o 14:59

Witam,
Podejmuję temat hodowli Danaos z Biskupca, prowadzonej przez Panią Alicję Żak.
Pradę pisze Miłośniczka psów, hodowca sprzedaje chore psy lub z ciężkimi wadami. Kupiony przeze mnie pies w 2017 r. ma oba uszy klapnięte a jest owczarkiem niemieckim z rodowodem. Hodowca ukrył, że suka matka miała operacyjnie stawiane uszy i pewne było że dzieci będą miały tzw. miękkie ucho.
Pies nie nadaje się na wystawy.
Zdecydowanie odradzam kupno psów w hodowli Danaos za ciężkie pieniądze. Hodowca jest nastawiony jedynie na zarobek.
Marcin
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Marcin

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 8 sie 2018, o 06:27

A co na to hodowca ? Jak nie stanęły uszy ? Może jakoś idzie się dogadać, teraz hodowla na nowo nazywa się Wolf Lake.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje