Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Dawkowanie karmy Brit Premium Junior Large Breed!

Nieprzeczytany postprzez Pekipl » 02 lis 2013, 13:51

Witam kupiłem karme Brit Premium Junior Large Breed i jest na niej napisane ze dawka dzienna dla mojego psa to 200g karmy.(suka 20kg 3,5 miesiąca) 200g to jest mały kubeczek czy to nie za mało na dzien ? Czy może ja źle zrozumiałem.. moze to 200g na jeden posiłek ?


Dodaję tabelką z karmy.
Obrazek

Prosze o odpowiedź Radek.
Pekipl
Losowy avatar

Re: Dawkowanie karmy Brit Premium Junior Large Breed!

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 02 lis 2013, 14:30

przyjmując ze twoja sunia będzie ważyć koło 35kg jak dorośnie powinna dostawać niecałe 300g ;)ilość gramów dzielisz na ilość posiłków ;)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 25
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 10
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post