Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 26 mar 2011, 21:03

ale skoki
Obrazek
Rivia
Avatar użytkownika
Mistrzyni Arcade
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Perła
Imię: Justyna
Lokalizacja: Zielonka
Dołączył(a): 17 lut 2011, 13:54

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez Rex » 27 mar 2011, 01:07

Super siedzi na tym drzewie :-)i jak ślicznie skacze nasz to leń jest :lool:
Rex
Losowy avatar

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez malkin » 27 mar 2011, 18:40

Tomek napisał(a):Widzę, że z fotkami nie próżnujesz tak jak ja. :ooops:Jak to mawia hardcorowy koksik: "nie ma opierd*lania". :lol:
o patrz ja tu myślę ze burę dostanę a tu niespodzianka.
Nie mam czasu na więcej wstawianie óe nadrobić to w weekendy hhi

Obrazek
Obrazek
Obrazek
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 27 mar 2011, 19:44

Jak to jest, ze mnie na tym watku jeszcze nie bylo??? :shock:Wszyscy zachwycaja sie uroda Djunki (i slusznie), ale mi w pamieci pozostanie jej niebywala grzecznosc. I psitulskosc. No sama slodycz (tutaj ikonka serduszka, ktorej nie ma:-)
nebrot
Losowy avatar

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 28 mar 2011, 15:00

ale ma fajnego kolegę
Obrazek
Rivia
Avatar użytkownika
Mistrzyni Arcade
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Perła
Imię: Justyna
Lokalizacja: Zielonka
Dołączył(a): 17 lut 2011, 13:54

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 29 mar 2011, 07:15

nowy kumpel? :P
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez malkin » 13 kwi 2011, 19:27

Uf dopiero się zalogowałam po kilkakrotnym wywaleniu mnie. U nas jak to u nas ostatnio lecą godziny tak szybko że mijają jak minuty. Brak czasu jest na wszystko .
Ale wam się pochwalę . Przyszedł do nas nowy członek rodziny - tak więc ciotka czyli ja odwiedzam oseska. Djuna jeszcze jego nie widziała ale przygotowujemy ją do nadejścia tego dnia i tej godziny. Ostatnio byliśmy w lesie z kolega Bingiem .I jakieś 4 dni temu wyciągnęłam sierściuchowi kleszcza. Mimo obroży ( był bity pod nią ) i zakroplenia. I zobaczcie co teraz chciałam ją zakroplić to się wzięło i rozpadało......
ok koniec pisania czas na oglądanie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- 13 kwi 2011, o 19:29 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

miłego oglądania i do następnych fotek .... A teraz idę szybko nadrabiać wasze wątki
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 13 kwi 2011, 19:54

Super suczydło, a te kolorki i spojrzenie 8--)no i fotki też :Dżeby mój tak chciał wskakiwać na konary drzew ehh :scratch
Pozdrawiamy :D
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 13 kwi 2011, 20:05

fakt, kolorki ma przefantastyczne, i takie rozumne spojrzenie :mrgreen:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez malkin » 17 kwi 2011, 18:17

dziękuję w imieniu Djuny.
Dziś ją zakropliłam bo znalazłam pod obrożą napitego kleszcza. Po przebyciu przez nią babeszji ciągle ją obserwuję .
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post