Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 08 maja 2011, 18:00

Bardzo podobne psiury, ale rozpoznaję Djunę po puszystej sierści. :D
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez malkin » 08 maja 2011, 18:50

madlen26 napisał(a):No pięknie :yahoo
A cóż to za przystojne psisko bawi się z Djuną?? :lool:
A to facet z pod tarnowskich gór 8-)
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: Djuna

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 08 maja 2011, 22:18

Tomek napisał(a):Bardzo podobne psiury, ale rozpoznaję Djunę po puszystej sierści. :D

Ja zawsze mam problemy z rozpoznaniem wlasciwego ONka, ale po obeejrzeniu na zywo jest mi latwiej, a poza tym Djuna ma bardzo grzeczniutki pyszczek :-)
nebrot
Losowy avatar

Re: Djuna- juz 4 rok z nami

Nieprzeczytany postprzez malkin » 14 maja 2011, 14:52

My wczoraj mieliśmy małą rocznicę . Ano 13 maja Djuna przyszła do naszego domku i tak pozostała już 4 roczek.....Jejku jak ten czas szybko leci.....Dzisiaj zabrałam ją do wet i zakropliłam od różnych kleszczy.Nawet mały panek Mati sprawdził książeczkę czy na pewno tym środkiem co reklamują ( Adwantix) .
Teraz pokażę wam oblicza sierściucha
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: Djuna- juz 4 rok z nami

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 maja 2011, 15:38

piękna z niej panna wyrosła:)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 46
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44

Re: Djuna- juz 4 rok z nami

Nieprzeczytany postprzez Camila » 14 maja 2011, 15:39

Boska jest Djunka wiesz Kochana :)i super mieliście spotkanie z przystojniakiem Szarikiem :)
Camila
Losowy avatar

Re: Djuna- juz 4 rok z nami

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 maja 2011, 18:23

Alez fotek superasnych w biezacym konkursie sie "zmarnowalo" :o;-)
nebrot
Losowy avatar

Re: Djuna- juz 4 rok z nami

Nieprzeczytany postprzez malkin » 21 maja 2011, 18:51

no nic ja zawsze jestem do tyłu. Może konkurs specjalnie dla mnie?O datę chodzi .....

mieliśmy smutną przygodę jakieś 4 dni temu

na osiedlowym spotkaniu górkowym na ostatnim spacerze jak co wieczór psiaki się integrowały bawiły się piłką i innymi zabawkami. I dołączył do nas piękny ON.wabił się KAM......
Podskakiwał pobawił się z psiakami NAGLE.......upadł.

podbiegł do niego właściciel pies nie dawał oznak życia. Pytam się czy pomóc. Właściciel powiedział że tak bo on jest w szoku i nie wie co się stało. Zapytałam się czy jest na coś chory - potwierdził . Nowotwór ale czego nie dowiedziałam się. Dawaj masaż serca i dmuchanie w kufę .......... Tętno znikome,mało wyczuwalne. Sprawdzałam w tylnej łapie i w przedniej pod pachwiną . Djuna zapięta na smyczy trzymana przez kolegę wyrywała się jemu. Musiał odejść z nią dalej.Inne psy (było ich 6) zamilkli. Nastała cisza,chyba coś wyczuwały..... Znajomej chłopak szybko popędził po auto i w ciągu 2 min był na miejscu. JA dalej z właścicielem psa reanimowałyśmy go.
Pomogłyśmy zanieść do auta - w ciągu 5 min był na SGGW.
A tam.....
Masakra - zero pomocy nawet przy otwarciu drzwi mimo iż lekarz stał i palił papierosa. ( z opowiadań znajomego) Po czym 2 razy dotknął stetoskopem i stwierdził ze mózg obumarł w ciągu 5 minut.
za pozostawienie psa (bo chcieli zrobić sekcję -7 zł od kilograma) Za wykonanie tego szybkiego badania zainkasowali 150 zł .
Pies miał 7 lat..........




żeby zmienić temat powklejam wczorajsze fotki z leniuchowania
co byście nie wiedzieli ze zapomniałam o was :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Re: Djuna- smutna historia/leniuchujemy

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 21 maja 2011, 19:09

:(nawet nie wim co powiedzieć...
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 44
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Djuna- smutna historia/leniuchujemy

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 22 maja 2011, 01:41

fotki super :Dtak jak pannica :D

p.s. o kurcze.. słów mi brak.. chociaż ja z rok temu też babeczce pomagałam psa ratować, ale to już był staruszek, ale żyje nadal.
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post