Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: długość sierści

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 13 kwi 2015, 22:04

WarOfWorlds napisał(a):No jak mokry to tak :roftl:Thorin też, ale za uszami ma ciągle te fale :nea:


To jest najbardzie urocze, te karbowane fale za uszami. Moja ma mniejsze niż kiedyś, ale na szczęście są i mam nadzieję, że już zostaną.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 16
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: długość sierści

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 14 kwi 2015, 10:05

Brunner też ma miękką sierść przy uszach, ale dużo mniej niż jak był młodszy. Dobrze, bo nie lubię tych odstających fal ;)no i łatwo tam o kołtuny.
ObrazekObrazek
Kalten
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert
Wiek: 35
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Dołączył(a): 25 cze 2012, 08:37

Re: długość sierści

Nieprzeczytany postprzez natkam » 15 kwi 2015, 10:45

No moja Saba też takie ma ale widze,że zmienia teraz kolor na ciemniejszy i delikatnie zaczyna jej ta sierść bardziej rosnąć.
natkam
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Marek
Wiek: 40
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Dołączył(a): 13 kwi 2015, 13:16

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post