Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Adopcje.

Do wszystkich miłośników zwierzaków

Nieprzeczytany postprzez Cziwas » 24 paź 2011, o 23:43

Kochani

Potrzebna jest pomoc dla psinki.... Sprawa jest pilna :!:

Chłopakowi szukamy domu od maja ubiegłego roku...
Psiaka adoptowano ze schronu i przywiązano do drzewa na łańcuchu...
Adoptowała go pewna "firma" bo zachcianką było posiadanie psiego stróża...
Wielki plac, dużo ludzi, kurz, i coś co nazwano budą...
A chłopak na łańcuchu...
Kiedy firma zmieniała siedzibę, piesio "urwał się" na spacerek... (nie dziwię się wcale)
Na tym spacerku spotkał mnie...
Spotkał też nieudolnego weta, który nie odczytał czipa i spotkał też moją siostrę bo u niej zamieszkał...
Przez kilka dni dużo spacerował, bo pomagał nam znaleźć swoich właścicieli...
Znalazł...
Wszystko wyglądało imponująco...
Nowa, zbita z desek buda, kojec, uśmiechnięci panowie , że chlopaczek się znalazł...
My szczęśliwe, że udało się znaleźć właścicieli...
Kiedy po tygodniu odwiedziłyśmy psiaka okazało się, że ktoś zapomniał nalać mu wody...
że biega w kojcu pełnym odchodów...
a pan z "firmy" w tajemnicy opowiedział nam, że jeść tez nie dostał bo ma kare za ucieczkę...
Nie muszę pisać o czym wówczas myślałam, jaki kolor twarzy miałam w danej chwili, i co miałam ochotę zrobić ludziom "opiekującym" się psiakiem...
Cóż, postanowiłyśmy częściej odwiedzać chłopaka i sprawdzić osobiście jak jest traktowany...
NO i rzeczywistość mnie przerosła...
Powiem Wam, że czytanie o dramatach psich stworzeń jest ponad moje siły...
W realu, dramat stworzenia daje siłę- tak myśle- bo życie psinki, gdyby nie nasze odwiedziny od tylu miesięcy, pewnie by ...
TONZ brak mi słów...
Schron odpada bo do jego klatki mamy bliżej...
Był moment, że przez dwa tygodnie nie mogłyśmy skarba odwiedzic...
BEZ WODY, BEZ jedzenia, w upale w pełnym słońcu, WYCHUDZONE, smutne...
A na nasz widok- Ten OGON, TEN TANIEC Z BUTELKA W PYSIOLU...
Zimę przetrwał, ociepliłyśmy mu bude...
CHodzimy do chłopaka co drugi dzień, idziemy na spacerek, nauczyliśmy się aportować piłeczki, nauczyliśmy się szukać piłeczki, nie przepadamy za kotkami, uwielbiamy towarzystwo psie i ludzkie- a dzieci to przeszczęście, ciągniemy na smyczy- ale tylko po opuszczeniu klatki, bo gdy wracamy to jest coraz lepiej. STRASZNIE nie chcemy wracać do klatki...
Za każdym razem gdy opuszczam kojec..., z resztą sami Wiecie jak to jest gdy się jest bezradnym
Chłopak jest duży i to jest problem podstawowy, drugi problem to ciągnięcie na smyczy, poza tym to NIUNIUŚ kochany
Mój problem jest jeden, marzenie jedno- ZAINTERESOWANIE CHŁOPAKIEM I POMOC W SZUKANIU DOMKU- O to Was proszę...

Obrazek
SZUKAM SWOJEGO CZŁOWIEKA
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cziwas
Losowy avatar

Re: Do wszystkich miłośników zwierzaków

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 25 paź 2011, o 07:28

chłopak na pewno trafi na swój kochany domek czego mu życzę!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 25 paź 2011, o 07:59

Śliczny jest mam nadzieje że szybko znajdzie nowy domek
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Cziwas » 29 paź 2011, o 10:53

Poki co domku brak!!!!!!!!
Ale nadzieje miec trzeba...
Cziwas
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 30 paź 2011, o 13:46

trzymam kciuki, żeby jak najszybciej znalazł domek! :D
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje