Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Dobry wieczór :)

Nieprzeczytany postprzez minia » 27 sie 2013, o 21:09

Witam wszystkich. Od dwóch miesięcy ja i moja rodzina jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami owczarka długowłosego (wiem, że używacie skrótów na ich określenie, ale jeszcze nie doszłam co i jak :-) ) Dżango ma obecnie cztery miesiące i przysparza nam mnóstwo radości. Nie powiem były i są też ciężkie momenty ale wszystko się równoważy, a nawet wychodzi na plus. Mieszkam na wsi w domu z ogrodem więc psina pole do popisu ma. Oprócz tego ubóstwi moich dwóch synów, za którymi wprost szaleje... i tu zaczyna się mały problem (ale o tym w innym dziale). Cieszę się, że do Was dołączyłam i mam nadzieję, że dowiem się wielu ciekawych rzeczy i po prostu miło spędzę czas.
Pozdrawiam
minia
Losowy avatar

Re: Dobry wieczór :)

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 27 sie 2013, o 21:19

Witaj :welcome: Oj wielu rzeczy można się tu dowiedzieć, jak się trochę poszpera.
minia napisał(a):wiem, że używacie skrótów na ich określenie, ale jeszcze nie doszłam co i jak

Długowłosy to DON
Nyks
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 27 sie 2013, o 21:35

Witaj na forum :-)
Poczytaj, a na pewno znajdziesz wiele porad, które bardzo przydadzą się w wychowaniu i pielęgnacji szczeniaka.
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez minia » 27 sie 2013, o 21:36

Dziękuję, zapamiętam skrót :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 sie 2013, o 22:12

Witamy serdecznie :-)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje