Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Doda & Arisa

Nieprzeczytany postprzez tequilla26 » 23 gru 2011, o 00:05

Oto moje kochane łobuziary. Przygarnięta Doda (lat 8) i Ariska Catani (2,5 roku).
Obrazek
Obrazek
tequilla26
Losowy avatar

Re: Doda & Arisa

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 23 gru 2011, o 00:26

Śliczne damy :-)
beata1965
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez tequilla26 » 23 gru 2011, o 00:34

Dziękuję w imieniu własnym i dziewczyn.
tequilla26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 gru 2011, o 06:36

Rottweilery, lubię to! ;-) Witaj na forum.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 23 gru 2011, o 09:05

Piękne,a ja się strasznie boję tej rasy;p
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 23 gru 2011, o 11:56

piękne są ! :-)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez tequilla26 » 23 gru 2011, o 18:08

Karolina88 napisał(a):Piękne,a ja się strasznie boję tej rasy;p

Niepotrzebnie. Dobrze wiemy, że jak sobie psa wychowasz, taki będzie. Znam mnóstwo rottków, uwielbiam je za mnóstwo rzeczy, ale przede wszystkim za opanowanie i oddanie właścicielowi. Niestety nieodpowiedni ludzie, media zrobiły z nich morderców, przez co cierpimy. Pies dobrze prowadzony, szkolony, znający hierarchię w stadzie jest cudowny.
Za jakiś czas chcemy kupić donka, tylko ciągle zastanawiam się czy jego temperament nie będzie dużo większy od naszych dziewczyn i od naszego :oops: Mam wiele pytań, wątpliwości i dlatego tu jestem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tequilla26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 24 gru 2011, o 19:20

dobrze prowadzone rottwailery potrafią naprawdę nie jednego człowieka wprawić w zdumienie. Pamiętam z placu pewną rottkę która miała uprawnienia hodowlane i ten dryg do pracy, ten aport, tą przeszkodę, zmieniłam wtedy zdanie o tej rasie o 180' :) Zawsze myślałam że rottek to pies gruby jak beczka, a wtedy zobaczyłam zgrabnego umięśnionego a nie zatuczonego psa :) Jaki właściciel taki pies i tego należy się trzymać, niezależnie od rasy.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez tequilla26 » 26 gru 2011, o 19:10

Dokładnie! Moje psy uwielbiają pracę. Tor przeszkód, aport, obrona, praca węchowa, przy czym ulubione zajęcie to oczywiście obrona. Każdy powinien dobierać psa do siebie, swoich oczekiwań, swojego stylu życia, o podobnej energii, itp.
tequilla26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 26 gru 2011, o 19:39

Też lubię rotki; a media naprawdę robią dużo złego dla tej rasy bo raz na cztery lata rotek coś narozrabia a trabią o tym aż do następnego razu.
Witaj na forum
:welcome
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje