Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Dogtrekking - akcesoria.

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 8 cze 2011, o 17:20

zdecydowanie polecam wolf gang -hiker 22
jest super, ma fajny system nośny, z siatka dzięki czemu większość pleców ma cały czas przewiew, a woda w camelbaku się nie grzeje tak jak w plecakach stykających się bezpośrednio z plecami (co w upalne dni była na prawdę ratujące-stestowane ;)
camelbak osobno trzeba dokupić bo nie ma w zestawie, ale ja w decathlonie kupiłam 2 l za 40 zl wiec można przeżyć
używam go intensywnie ponad 2 lata (wycieczki, dogtrekkingi, krótkie łażenie po górach czy rowerowanie) i jestem mega zadowolona
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 9 cze 2011, o 10:35

Dzięki za propozycję.

Chyba zdecyduję się na taki: http://www.backpackgeartest.org/reviews ... Ty%20Webb/ Cena jest w miarę rozsądna (300zł razem z dedykowanym 2l camelbagiem). Upragniony Osprey Manta 25l kosztuje 440zł, nie stać mnie na niego. :roll:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 9 cze 2011, o 14:55

nooo, myślę, że gdybym teraz kupowała coś takiego na pewno wzięłabym go pod uwagę ;) , z opisu, prezentuje się ciekawie ;-)
jak coś zakupisz i s testujesz podziel się proszę wrażeniami ;-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 9 cze 2011, o 16:58

Jasne ale to dopiero po wypłacie. Do tego czasu może pojawić się nowy lider. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 cze 2011, o 11:39

tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku że chyba Marcin będzie harował na same psie akcesoria bo ja tylko notuję co muszę dokupić :lool:
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 10 cze 2011, o 18:03

Aga, zaznacz raz jeszcze które wymiary mam dla Ciebie wymierzyć.

Obrazek

Plecaczek jest super wykonany, lepiej niż moje plecaki. :mrgreen:

Szybka przymiarka bez zawartości. "Nie świeć mi tą lampą po oczach zły właścicielu!"
Obrazek

"No, kurka, grzecznie prosiłem!"
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 cze 2011, o 19:48

wiesz, bałam się o stylistykę tego plecaczka, ale biję się w łeb... przepięknie leży!!! No to teraz każde równiny i pieniny są Wasze 8-)

poproszę o te wymiary jeśli nie sprawi Ci to problemu, ja już mam pewien pomysł jak zrobić taki plecaczek :-)

Obrazek

o a u dołu drugiej fotki widzę Nazgulową piłeczkę 3D :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 cze 2011, o 06:05

Linia czerwona 44cm, zielona 39,5cm, żółta 55,5cm. Jeśli trzeba będzie jeszcze coś pomierzyć to się nie krępuj.

Plecaczek na żywo wygląda lepiej, jest naprawdę starannie wykonany. Na fotce tego nie widać, ale z drugiej strony tworzy jakby siodło (pstryknę jutro) które ułatwia utrzymanie plecaka na grzbiecie. Jest całkiem pakowny. Wsadziłem do niego pet 1l, porcję karmy (już gotową), miseczkę, leki, obróżkę, smycz, materiałowy kaganiec, piłeczkę i jest jeszcze dużo miejsca. Kolejna 1l butelka i porcja karmy zmieści się bez problemu, jeszcze zostało by trochę miejsca. Także coś mi się wydaje że następnym razem Viggo weźmie też coś z mojego drobnego ekwipunku (np. apteczkę, latarkę, palnik albo wszystko naraz). :whistle

O 8.00 jedziemy w górki na przynajmniej pół dnia, może połazikujemy do wieczora, także zobaczymy co nowe fanty są warte.

Viggulek zachował się wspaniale, chętnie przymierzał i paradował z plecakiem po mieszkaniu. Po podpięciu uprzęży wręcz zaczął się cieszyć, szybko skojarzył do czego to służy. Zuch chłopak. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 11 cze 2011, o 11:25

wygląda fajnie a jaka cena?
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 cze 2011, o 18:02

http://www.pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-p ... edium/3963 - warty każdej wydanej złotówki, dzisiaj przetestowałem.

Żałuję że nie kupiłem wcześniej, toż to nowy wymiar spacerów. ;-) Niesamowita wygoda.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje