Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Dżango :)

Nieprzeczytany postprzez minia » 31 sie 2013, o 09:42

Carlos1982, a co się może jeszcze zmienić? Wiem, że może głupie pytanie, ale to mój pierwszy owczarek, więc no hmmm mało wiem :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez bolek169 » 31 sie 2013, o 10:16

Ja jak przywiozłem do domu Sare, to była "biało-szara", teraz jest wilczasta, bo szczylki rosną i wytracają i zmieniają troche sierci, tak było np w moim przypadku.
Do tego jak miała do 3-4 miesiecy, miała krótką sierść, a teraz ma 6, i kłaczki corazzz dłuższe
bolek169
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sara
Imię: Bolesław

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 31 sie 2013, o 12:05

Luna jeszcze pół roku temu był prawi cała czarna, oprócz łapek od połowy wysokości w dół i klatki piersiowej. Teraz ma dużo więcej rudego podpalenia - całe łapy, uszy, trochę na głowie, pierś i spód ogona
Nyks
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez minia » 31 sie 2013, o 12:13

Czyli może być jeszcze bardziej podpalany tak?
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez baby245 » 31 sie 2013, o 12:22

Owczarki do dwóch lat się wybarwiają, więc do tego czasu sierść mu się może zmieniać. Pozdrawiam fajnego psiaka :-)
baby245
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Devil z Grodu Smoka
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 31 sie 2013, o 14:57

Ja jak przywiozłem Sheila to była cała czarna tylko troszkę na łapkach brązowego i mordce delikatnie. Teraz już jest więcej podpalana na bokach, pod szyją i w okolicach tylnich łapek. Także nie ma się co martwić - piesek na pewno będzie piękny!!!! Nic tylko cieszyć się szczenięcym wiekiem:)
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez minia » 31 sie 2013, o 19:23

Ja się nie martwię :) I tak już zdobył moje serce choćby był...fioletowy ;) Byłam ciekawa co i jak :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 1 wrz 2013, o 11:11

Śliczny :zakochany:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez malkin » 2 wrz 2013, o 16:17

minia napisał(a):Jeszcze jedno zdjęcie, stare, ale bardzo je lubię :) Zaznaczam, że ani psinie ani synkowi nic się nie stało ;-)

Obrazek

Fajniutkie zdjęcie dobrze że się nic nie stało:))
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez minia » 3 wrz 2013, o 09:30

Dzięki :)
Dzieciaki wydelegowane do przedszkola i do szkoły, a ja wybieram się właśnie z Psiutkiem na spacerek, mam nadzieję zrobić kilka zdjęć, bo zawsze jakoś albo aparatu zapomnę albo wezmę; ale go nie użyję, tak jestem pochłonięta całą moją trójcą :)
minia
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje