Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Dżango :)

Nieprzeczytany postprzez niya » 3 wrz 2013, o 10:27

śliczny psiak :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez minia » 3 wrz 2013, o 11:18

My po spacerku, zdjęcia są może potem uda mi się wkleić :)
Mam pytanie. Jak długo przebywacie, bądź przebywaliście z psiakami na spacerku jak miały 4-5 miesięcy? Czy są jakieś specjalne zalecenia czy należy zdać się na "chęci" psa?
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez minia » 5 wrz 2013, o 19:35

U nas dzisiaj mały szał, Dżango dojrzał siebie w... szybie od piekarnika. Ło matko co to się działo!! Szczekał, warczał, uciekał, atakował piekarnik, wszystkiego po trochę chciał wypróbować i nie mógł się chyba nadziwić, co to za stwór tam po drugiej stronie. Nie dość, że wprosił się do jego domu, to jeszcze szczeka na niego :D
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 5 wrz 2013, o 20:08

Moj Emir też był lekko zdziwony jak ujrzał siebie pierwszy raz w lustrze :-)
edyciak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 5 wrz 2013, o 20:17

Jak na 4,5miesiąca to wydaje mi isę małym psiakiem. Mój ma 4 i jakoś tak wyrósł. Z ciekawości,ile Twoje psie dziecko wazy? :) W sumieto kwestia indywidualna chyba, bo mojna Luna jak byław tymwieku wyglądała dokładnie jak Twoje spisko :)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez minia » 5 wrz 2013, o 20:26

Nie wiem teraz dokładnie ile waży (nie mam w domu wagi) ale w przyszłym tygodniu mamy wizytę u weterynarza i wtedy będę wiedziała wszystko. Mi się wydaje, że on jest "ogromny", dopiero była taka kulka, a teraz...
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 5 wrz 2013, o 20:41

noo pewnie, mnie się wydaje że terazmójprzestał rosnąć ;d zeby po dwóch tygodniach ma prawie wszystkie nowe, dziś byliśmy uweta, waży 19/20kg:)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 5 wrz 2013, o 20:42

Emir , ma 5 miesięcy i waży 25 kg . A wygląda na chudzielca w domu mi mówią , że głodzę psa i to zgłoszą gdzieś ;-)
edyciak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 5 wrz 2013, o 20:47

hahaha :D a mój znowu na grubasa :P ale ma wagę tabelową dosłownie :-) myslę, że jakskończywymieniac zeby to pójdziena wysokośc i na wagę
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez minia » 5 wrz 2013, o 20:54

Sama już jestem bardzo ciekawa ile waży ten mój "niedźwiedź" :)
minia
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje