Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Dżango :)

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 5 wrz 2013, o 20:59

Ty masz DONa to mu jeszcze futro waży :D
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez minia » 9 wrz 2013, o 14:24

A coś w tym jest z tym futrem ;)
Bo jak pierwszy raz zobaczyłam psiaka jak wyszedł po kąpieli to wyglądał jak "jamnik" :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez minia » 11 wrz 2013, o 14:41

Po wizycie u weterynarza Dżango przebadany, zaszczepiony i... zadowolony bo w nagrodę dostał przysmaki od pana wet, więc przekupiony doszczętnie ;)
Waży moja psina 24 kg,a co się okazało to 23 września będzie miał dopiero 5 miesięcy. Jak mi napisaliście ostatnio, że jest trochę mały jak na swój wiek to postanowiłam zadzwonić jeszcze raz do pana, od którego braliśmy szczeniaka żeby dokładnie posprawdzał datę urodzin, więc tak na dobrą sprawę młody ma dopiero teraz jakieś 4,5 miesiąca. Kawał psiska mi rośnie.
Weterynarz spokojny człowiek, wytłumaczył, że 24 kg to nie jest jeszcze za dużo i mieścimy się w "widełkach" :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 12 wrz 2013, o 19:04

minia napisał(a):Po wizycie u weterynarza Dżango przebadany, zaszczepiony i... zadowolony bo w nagrodę dostał przysmaki od pana wet, więc przekupiony doszczętnie ;)
Waży moja psina 24 kg,a co się okazało to 23 września będzie miał dopiero 5 miesięcy. Jak mi napisaliście ostatnio, że jest trochę mały jak na swój wiek to postanowiłam zadzwonić jeszcze raz do pana, od którego braliśmy szczeniaka żeby dokładnie posprawdzał datę urodzin, więc tak na dobrą sprawę młody ma dopiero teraz jakieś 4,5 miesiąca. Kawał psiska mi rośnie.
Weterynarz spokojny człowiek, wytłumaczył, że 24 kg to nie jest jeszcze za dużo i mieścimy się w "widełkach" :)

A skąd psiaka brałaś? ;>
No to nieźle, mówiłam, że jakiś taki mały mnie się wydaje :D Mój ma 4 miesiące ponad i wazy 20kg. Nibynorma dla psa w tym wieku to tak 19-20kg ale to też sprawa indywidualna jak sądzę... ;)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez minia » 12 wrz 2013, o 19:18

Mi weterynarz mówił, że norma to 20-25 kg :)
To nie jest piesek z hodowli. Znajomy znajomego itd. ma dwa owczarki i mu się suka oszczeniła więc chciał oddać w dobre ręce i w taki sposób trafił do nas
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez minia » 13 wrz 2013, o 15:44

Uwielbiam spacery z moim psiakiem, tylko my we dwoje, kiedy dzieciaki w przedszkolu i szkole. Pobiegamy, pomiziamy się, poćwiczymy, połazimy bez celu :) jednak najbardziej na spacerach Dżango uwielbia łapać.. motyle :) Ma przy tym niesamowicie dużo radochy, gania je, skacze, szczeka, kłapie mordką, taki mały kochany wariat :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 14 wrz 2013, o 16:00

Jakieś fotki prosimy!!!!
Carlos1982
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 14 wrz 2013, o 19:46

Carlos1982 napisał(a):Jakieś fotki prosimy!!!!

Dokładnie, czekamy! :D
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez minia » 15 wrz 2013, o 11:27

Wieczorem coś wkleję, teraz niestety muszę uciekać, ale wieczorkiem jak dzieciaki usną będę miała dużo wolnego czasu i powklejam :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 15 wrz 2013, o 11:47

To w takim razie czekamy do wieczora z niecierpliwością:)
Carlos1982
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje